Vyhlídkové lety vám pomohou proměnit obyčejné odpoledne v romantické

/ Redakce

V současné uspěchané době spousta partnerů zapomíná trávit volný čas s drahou polovičkou. Pokud jste na tom stejně a zanedbáváte vztah, respektive manželství, měli byste se zamyslet nad svými prioritami. Přece jen, odsouvat svého miláčka na druhou kolej kvůli kariéře není to pravé ořechové. Chcete do vašeho soužití navrátit touhu, adrenalin a zábavu? V takovém případě začněte různými překvapeními. Co takhle vyrazit jedno odpoledne doslova nad mraky?

Zapomeňte tentokrát na dárky, jako jsou hodinky, šperky, doplňky a oblečení. Překvapte svého partnera něčím originálním, například vyhlídkovým letem. Jak takové vyhlídkové lety probíhají? Záleží na tom, jakou alternativu vyberete.

Vrtulník, nebo letadlo?

V první řadě je potřeba rozhodnout se mezi vrtulníkem a letadlem. V případě, že byste chtěli usednout na palubu obou těchto strojů, tak udělejte kompromis. Jedno odpoledne vyrazíte na vyhlídkový let letadlem, jiné odpoledne zase vrtulníkem.

Vyberte si jakékoliv město napříč celou Českou republikou, takže nezáleží na tom, jestli jste z Prahy, Brna, nebo Ostravy. Vždy se najde blízké letiště, odkud může vyhlídkové letadlo startovat.

Podívat se na hlavní město z ptačí perspektivy je pro mnohé lidi sen, který však už není nesplnitelný. Proletět se můžete třeba nad romantickým Karlštejnem. Jestliže chcete zažít něco vzrušujícího, zvolte zase adrenalinový let. Záleží na tom, co máte se svou drahou polovičkou nejraději.

Fascinuje vás to, jak může takový kolos jako vrtulník létat? Proleťte se s ním třeba nad brněnskou přehradou. I ve vrtulníku se dají zažít vskutku adrenalinové okamžiky. Pilot vám ve všem vyhoví, stačí si koupit příslušný balíček.

Pilotem na zkoušku

Speciálním zážitkem je stát se pilotem na zkoušku. Usednete na místo pilota a naučíte se řídit letadlo či vrtulník . Vyzkoušíte si, jaké to je být v roli pilota , jenž musí zpracovávat spoustu informací najednou, tak, aby každý let proběhl pohodlně a bezpečně. Vybrat si můžete z několika alternativ. Buď koupíte svému partnerovi možnost, aby se stal pilotem pouze on, nebo se nabízí tento zážitek i pro tři osoby.

Obraťte se na specialistu Pilotem na zkoušku, jenž se těmto zážitkovým dárkům věnuje. Poskytuje celou řadu vyhlídkových letů, a to nejen v rámci České republiky, ale i po celé Evropě. Vyrazit tak můžete třeba do sousedního Rakouska a podívat se z výšky na majestátní alpské vrcholy. Objednávku provedete přímo přes stránky uvedené společnosti. Vyberete si místo odletu, konkrétní dárkový poukaz, a potom se domluvíte na termínu. V případě, že by počasí nepřálo, nemusíte se bát, že byste o zážitek přišli. Pouze vám bude přeobjednán termín na jiný den. Užijte si pohádkové odpoledne ve dvou.