Blake Lively novou tváří L´Oreál

/ Monika Kolářová

Manželství s fešákem Ryanem Reynoldsem už blonďaté krásce s panenkovskýma očima zjevně nestačilo. V minulém týdnu totiž oznámila vztah zcela nový, kosmetický.

Blake Lively není pouze hollywoodskou hvězdou, která se objevuje na předních obálkách světových magazínů a tvářičkou fotící reklamní kampaně všemožných módních značek. Spolu se svými čtyřmi sourozenci byla od malička vychovávána v uměleckém prostředí, což mělo za následek zapojení do hereckých kurzů, modeling i první velké role.

Šestadvacetiletá Blake se stala novou tváří kampaně francouzského kosmetického gigantu L´Oreál Paris, první zmínka se objevila již minulý týden na Instagramu. O den později ji oficiálně sama prohlásila v Shangri-La Hotel v Paříži, kde se objevila v panenkovských šatech se stříbrným pasem. Následovat tak bude nádherné ženy jako Jennifer Lopez, Scarlett Johansson či Beyoncé.

Beauty ikona vábí celý svět svými zlatými vlasy i hezkým úsměvem, a právě její bezchybná tvář je zachycena na prvních dvou promo černobílých fotografiích k nové kampani, na kterých vynikají její dramaticky nalíčené oči podpořené hustými řasami.

„Jsem nadšená a poctěná zapojit se do průvodu žen, které měly možnost reprezentovat tuto značku – od všestranných ambasadorek, až po všechny ženy, které pyšně produkty L´Oreál Paris nosí každý den. Hlavním posláním značky je, že krása má své kořeny v sebevědomí. A to je klíč. Právě proto jsem pyšná na to, být jednou z jejich žen.“

Blake ovšem nenavazuje spolupráci s high-end značkou kosmetiky poprvé, před rokem se například objevila v kampani parfému Gucci Premiére, o rok dříve svoji tvář propůjčila projektu Mademoiselle Chanel. Nyní se ovšem můžeme těšit na vůbec první zkušenosti této sympatické blondýnky s make-upem i barvami na vlasy.

Foto: Pinterest