Prostory, kde se rodí nápady

/ Redakce

Bez nápaditého pracovního místa nemohou vznikat kreativní myšlenky, tolik důležité pro konstantní sledovanost blogu. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vypadají pokoje či rovnou kanceláře módních bloggerek?

Stejně jako jejich blogy jsou většinou plné inspirace, originálních nápadů, přehlednosti a designových kousků. Tak například Kelly z blogu The Glamourai dává přednost kombinaci černé a bílé barvy, na židlích i podlaze jsou rozmístěny kožešiny, pohrála si s obrazy i výraznou lampou a nechybí ani originální designérský stolek.

glamourai

Elin Kling musí být při své práci obklopena knihami a posledními čísly časopisů, bez kterých se neobejde. A že jich má požehnanou sbírku.

elin kling

Jen několik věcí ke své práci, jako živé květiny, stěny v růžové barvě a šatník na očích stačí sympatické blondýnce Emily Schuman, která svoji kancelář vylepšila o několik zrcadel opticky zvětšujících menší prostor.

Přímo uprostřed své šatny vládne světu z průhledné židle Dulce Candy obklopena svými poklady, sbírkou kosmetiky a neuvěřitelné záplavy barev.

dulce candy

Barvy nechybí ani u Lauren Conrad, zdi její kanceláře zdobí originální fotografie, nechybí živé květiny, robustní červené křeslo, ale i sbírka parfémů či psací stroj.

Foto: Pinterest