Na začátku týdne jste se dozvěděli, co si přejí (nebo nám přejí) lidé z české módní scény, včetně návrhářů, novinářů či majitelů několika různých firem, které se alespoň nepatrně dotýkají módního prostředí.

Dnes jsou na programu české módní blogerky, vybrali jsme pro vás ty nejznámější a nejtalentovanější z nich, které si i v rušném období vánočních svátků udělaly chvíli čas a odpověděly nám, jaké je to jejich největší přání.

Tak třeba vánoční přání Adély, která ještě nedávno cestovala po západním pobřeží Spojených států amerických, je naprosto jasné: “Vánoce oslavím tradičně s rodinou v Praze, za pár hodin letím na necelý měsíc zase zpět. Z hmotných dárků bych si pod stromeček přála batůžek AlexMonhart a také něco z dílny Shit Happens. Jinak se nemohu dočkat nekonečného množství bramborového salátu a vánoční Kampy.”

adela1-490x490

Povedlo se nám zastihnout také Martinu, která na otázku ohledně vánočního přání odpověděla takto: “Asi to bude znít jako otřepané klišé, ale i přes všechny ty wishlisty, které si ráda tvořím, si doopravdy přeji jen jednu věc, a to užít si pohodové Vánoce se svými nejbližšími a nabrat s nimi nové síly do dalšího roku. Všechny ty materiální blbůstky si už pak klidně splním sama.”

Nad svým přáním se také rozpovídalo sesterské duo blogující na webu A Cup Of Style. Lucka letos k Vánocům konkrétní přání sice nemá, ale za to doufá v pořádný odpočinek, hromadu dobrého cukroví a čas strávený s rodinou. “Nejlepší by bylo, kdyby ještě napadl sníh, ale s tím už moc nepočítám. A kdybych se měla zamyslet nad nějakými konkrétními dárky, tak letos si asi vyberu nějaké knihy – na seznamu mám třeba Gone Girl nebo něco z marketingu.”

To mladší Nicole má jasno a na vrchní příčku vánočního seznamu přání umístila obal na Ipad, jelikož jej nosí do školy každý den a pěkný obal by si rozhodně zasloužil. “Chtěla jsem nějaký praktický a minimalistický zároveň. Našla jsem ho na Urbanlux.cz a je od značky Natt&Mat, která vyrábí kvalitní produkty jako kabelky, peněženky a obaly z recyklovatelných materiálů a speciální veganské kůže.”

Lucka-a-Niky

Jasno má také Eva žijící již nějaký ten pátek v britské metropoli. Ta si letos přeje nový Mac, boty značky New Balance a nepohrdla by ani kabelkou Valentino.

Moderní technologie nepodceňuje ani Pavlína: “Letos k Vánocům si přeji nový Iphone, ten můj současný už dosluhuje. Dobrý telefon je pro mě hodně důležitá věc i z blogového pohledu kvůli sociálním sítím a lepším fotkám. Pak si přeji kvalitní kabát na míru, ušitý od českého návrháře Lukáše Macháčka. Už na něm pracuje a brzy bych ho měla mít. V běžných řetězcích jsem nesehnala letos ten pravý, tak jsem se rozhodla podpořit českou tvorbu.”

A co pro změnu nechybí na seznamu Ejvi z blogu EjviFreedom? Paříž! Nikdy jsem tam nebyla, protože jsem vždycky upřednostnila jinou světovou metropoli. Ale poslední dobou cítím velkou potřebu tohle romantické město navštívit, vidět Eiffelovku, projít Champs-Élysées, snídat čerstvé bagety a jednoduše – užít si to všechno se svým nejmilovanějším. Cestování je jedním z největších darů vůbec.”

IMG_19241-357x490

Zcela odlišné přání má Simča ze StyleCookBookkterá před Vánoci zažívá rušnější životní etapu: “My jsme si s manželem letos pod stromeček nadělili nový byt, do kterého se budeme v pondělí stěhovat, takže já si přeji hlavně plno designových doplňků do bytu, dekoračních svíček a mou vysněnou tripod lampu od By Rydéns.”

Nelze zapomenout na Inu, ta má v hledáčku například toaletní stolek, který se bude perfektně hodit do její šatny. Ale to zdaleka není vše: “Přeji si tu nejvíc objemnou šálu od Jany Mikešové, také sněhovou peřinu, která by pokryla republiku a způsobenou kalamitou nás donutila zavřít se doma a živit se jen cukrovím. Také chci další šílený fascinátor od Maison Michel, Lenovo Yoga tablet, který by měl v základním vybavení přibaleného Ashtona Kutchera. A mám také jedno naivní přání, a to, aby ženy ve všech částech světa mohly řešit podobné rozmařilé požadavky na Ježíška.”

A konečně Bára blogující na webu VogueHaus nám prozradila: “Radost by mi pod stromečkem udělaly černé džíny od Acne. Koukám na ně už věčnost a ráda bych měla ve svém šatníku nějaké kvalitní. Kromě toho si také přeji někam příští rok odcestovat, dále méně stresu a zvládnout první zkouškové na vysoké!”

Za celou redakci přeji všem blogerkám kouzelné svátky a co nejvíc splněných přání.

P.S. Díky, že jste si našly i v rušnějším období roku čas a chuť podílet se v rekordním počtu a rychlosti na tomto článku. Bez kterékoli z vás by to rozhodně nebylo ono. Budu se těšit na naši další spolupráci v příštím roce. Monika

Foto: Pinterest, Archiv jednotlivých blogů