BLONDME: Zářivá barva pro pravé blondýny

/ Redakce

Být blondýnou není jistě úplně snadné, jak si my tmavovlásky představujeme. Blond vlasy vyžadují speciální a osobitou péči a tu jim jsou schopni dodat jen opravdoví profíci.

Znovuzavedení značky BLONDME, experta na prvotřídní blond barvu od Schwarzkopf Professional je tedy výbornou zprávou. Barvy BLONDME připravují vlasy na zesvětlení nebo barvení, pomáhají je chránit během jejich ošetřování a obnovují keratin ztracený z vlasů.

BLONDME Modelka Laurie

“Kdo ti dělal vlasy?”

BLONDME je jedinou profesionální značkou věnovanou blond vlasům. Komplexní, ale zároveň přizpůsobivá kolekce zesvětlovacích, barvicích a pečujících přípravků umožňuje kadeřníkům vytvářet ty nejosobitější styly. Nabízí první zesvětlovací systém, který dlouhodobě chrání kvalitu povrchu nebarvených vlasů před poškozením.

“Vždycky jsem měl k blondýnám blízko,” říká Kim Vo, nový Schwarzkopf Professional Globální ambasador pro BLONDME. Kim Vo je kolorista celebrit a uznávaný expert na moderní blond styly. Mezi jeho exkluzivní zákazníky patří mnoho VIP osobností. “Potřebuji se 100% spolehnout na přípravky, které používám. BlondMe je jedinou profesionální expertní značkou věnovanou blond barvě, přináší spoustu možností pro nekonečnou kreativitu.”, prohlašuje Kim Vo.

BLONDME Modelka Sophia dark1

“Nic nefunguje tak efektivně, jako osobní doporučení spokojených zákazníků”, vysvětluje Kim Vo. “Jestliže zákazník slyší pochvaly na své vlasy i několik týdnů po návštěvě salonu, je kadeřník na nejlepší cestě získat dalšího loajálního klienta. Čtyři magická slova pro nové zákazníky jsou – Kdo ti dělal vlasy?”.

Kromě vysoce účinných kolekcí zesvětlovacích, barvicích a pečujících přípravků vytvořil Schwarzkopf Professional společně s Kimem Vo kolekci Blond Iconic. Kolekce obsahuje čtyři nejžhavější trendové ikonické blond styly z Hollywoodu. Péči si ale můžete užít nejen v salonu, k dispozici je také řada produktů pro domácí péči.

BM_Salesfolder_Klappseite

Foto: Archiv značky