Bojíte se plavkové sezony? Tyhle holky vás strachu zbaví!

/ Redakce

Plavková sezona se blíží. Tak snad nás počasí nepříjemně nepřekvapí a budeme mít pořádně teplé, slunečné a dlouhé léto. Spolu stím ale přichází také nákup plavek a celý ten kolotoč okolo dokonalého “summer body”

Jestli patříte do skupiny těch, které se každoročně děsí nákupu plavek a už u stromečku si říkáte, že letos budete na léto v top formě, pak máme něco přesně pro vás. Tenhle kolotoč mezi zimním a letním tělem je zkrátka tak trochu na hlavu. Ať už ale chceme nebo ne, vždycky nás to tak trochu strhne. S odpadávajícími vrstvami oblečení totiž pokaždé přichází i pocit, že bychom měly začít cvičit na léto, na dovolenou, abychom si teplé počasí pořádně užily.

Spolu s blížícím se létem se totiž v časopisech i na internetu množí články o dokonalé postavě, o tom jak zhubnout do plavek a jak být co nejvíc “hot for the summer”. Letos se ale nenechte strhnout a buďte v pohodě. Nic totiž nevypadá na pláži lépe, než když se cítíte dobře ve své kůži.

#ashleygrahamxswimsuitsforall

Příspěvek sdílený A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham), Bře 23, 2017 v 8:01 PDT

Své o tom vědí i tyhle holky/modelky, které se nějakou dietou rozhodně netrápí. Jasně, cvičit je důležité a jíst zdravě taky, ale trápit se a kazit si tím život? To rozhodně nestojí za to. Poslechněte si, co mají na srdci modelky, které bojují za pozitivnější pohled na ženské tělo a nechte se inspirovat!

Obě totiž bojují za to, aby se ženy cítily ve své kůži skutečně dobře. A to se vším všudy. Popraskaná nebo pomerančová kůže jsou totiž naprosto přirozené a řešit to a trápit se jimi je jen naprostá ztráta času a energie.

Pojďte se přidat k nám a kašlete na nějaké přikázané standardy krásy a buďte sama sebou, stejně jako Ashley Graham a Iskra Lawrence. Dávkujte si pravidelně jejich Instagram pravidelně.

Trend “body positivity” je konečně něco, co se nám opravdu líbí. Netrapte se a buďte prostě sama sebou, to je totiž akorát.