Bomton Marshmallove: Sladká drzost nové kolekce

Kreativní tým i jednotliví kadeřníci studia Bomton slaví úspěchy, kde se dá. Nyní představují kolekci pro všechny, kteří se rádi baví a sledují nové světové trendy.

Komerční vlasová kolekce nese název – MARSHMALLOVE. Kadeřníci připravili originální sérii šesti komerčních účesů, které propojují načinčaný styl konce 70. let a 80. let se současným hektickým životním stylem.

Společně se směle dívají do zářivé budoucnosti plni nespoutaného optimismu. Hranice glamour elegance a bláznivé divokosti se zcela stírají, stejně jako ženská křehkost se prolíná s mužným šarmem.

Krátký rozčepýřený střih pro odvážné ženy, které se nebojí vykročit proti proudu, vyčnívat z davu a být funky po vzoru Davida Bowieho

Krátký rozčepýřený střih pro odvážné ženy, které se nebojí vykročit proti proudu, vyčnívat z davu a být funky po vzoru Davida Bowieho

Na první pohled ve vás jednotlivé účesy probudí vzpomínky na divoké mládí a retro hudební vystoupení, kterým jste se po letech smáli a které ve vás s odstupem času vyvolávají příjemnou nostalgii. Na druhý pohled si již začnete ve své mysli pohrávat s myšlenkou „A proč vlastně ne“. A ve finále zcela propadnete kouzlu MARSHMALLOVE, kde se nostalgie a vzpomínky prolínají s aktuálním děním na světových přehlídkových molech a blízkou budoucností, které se v celé své kráse zanedlouho ukáže.

Vlasová kolekce MARSHMALLOVE symbolizuje také novou podobu art teamu. K Masterům Nině Krajčo, Janu Balcaříkovi, Janě Langmajerové a Petrovi Vacátkovi se přidala mladá generace velice nadějných kreativců, kteří se neustále zdokonalují v kadeřnickém umění a stoupají na pomyslném žebříčku výše a výše.

Svěží střih s nenapojenou vrchní partií je nenáročný na údržbu a jednoduchý na finální styling

Celou kolekci nafotil módní fotograf Braňo Šimončík, který se podílel i na loňské kolekci a aktuální podobě vizuálů supermodelky Daniely Peštové, tváře Bomton studií.

Můj favorit je krátký rozčepýřený účes inspirovaný stylem Davida Bowieho a kudrnatý účes, který evokuje afro z diskoték 70. let a filmové zpracování slavného muzikálu Flashdance. A co vy, které MARSHMALLOVE  inspiraci dáte přednost?

Foto: Braňo Šimončík