Britská elegance je zpět

/ Redakce

Konečně!!! Aquasctum je zpět a my milovníci britské elegance jsme nadšeni.

Celé letošní jaro nebylo jasné, co se s firmou, která se zrodila již v roce 1853, bude. Nejdříve uzavřela své továrny, propustila zaměstnance. Dlouho se spekulovalo o novém majiteli. Uzavřeli i on-line obchod a nechali nás dlouho vyčkávat, zda tento výjimečný britský brand zanikne či nikoli.

My vám nyní můžeme oznámit, že nezanikl a pevně věříme, že ani nezanikne. Právě jsme dostali zprávu i o otevření staronového on-line obchodu, který jsme obratem prověřili. A už máme několik tipů na obnovu našich šatníků a na vánoční dárky:-)

Značka Aquascutum je jedničkou v oblečení pro typické deštivé britské počasí. Navíc ctí eleganci. I do deště můžete být styloví a to jak muži, tak ženy. Navíc typickou kostičku nelze přehlédnout a je výsadou lidí, kteří mají styl a vkus, který ho chtějí ukázat. Zkrátka Aquascutum je značka, která vyvažuje funkčnost a perfektní vzhled. Navíc vše je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Pokud si koupíte kabát či trenčkot této značky, vydrží vám navždy a možná ho i předáte další generaci.

 

Foto: aquascutum.co.uk

 

 

 

 

 

 

0 Comments

Leave a Comment