BVLGARI a úspěch hodinek Diva

/ Redakce

Jak jsme již několikrát zmínili – římský šperkařský dům BVLGARI v letošním roce slaví 130. výročí od svého založení. Dalším důvodem k velkolepým oslavám je také vítězství v kategorii šperkařských hodinek na 14. ročníku Grand Prix d´horlogerie de Genéve.

BVLGARI si pro nás letos přichystalo několik pozoruhodných novinek, již několikrát během roku jsme se společně podívali na kolekci nepřehlédnutelných kabelek nebo nádherné kousky z kolekce Intarsio.

Dalším úspěchem je ocenění jednoho výrobku z kolekce Diva, konkrétně šperkařských hodinek, jež symbolizují typického ducha domu Bulgari. Hodinky Diva High Jewellery, které zdobí smaragdy, rafinovanost a netradiční tvar jsou opravdovým skvostem.

Diva_pave_emerald_FB

Nutno dodat, že jejich design byl inspirován starověkou formou krásy – složité vzory římské mozaiky totiž odkazují k 2700 leté římské historii a dědictví.

„Jsme velmi hrdí na tento úspěch a zvláště poctěni, že jsme vyhráli tuto cenu s mistrovským dílem jak hodinářského tak i šperkařského umění, které je poctou Bulgari šperkařských hodinek,“ okomentoval Jean-Christophe Babin, generální ředitel společnosti Bulgari.

2362f41e691378b22ecdcd2ade952a35

Foto: Archiv firmy