-->

Být sama sebou: Největší beauty trend příští sezóny

/ Tereza Spilková

Už žádné zakrývání nedokonalostí vrstvami make-upu, žehlení vlasů, dokonce ani barvení. Jaký je největší beauty trend tohoto roku? Být přesně taková, jaká jste.

Přesně tak, rok 2017 se totiž ponese ve znamení přirozené krásy. Takže buďte přirozeně krásná a sebevědomá.

d1584da132fc6673c8779de29ccc41d7

To samozřejmě neznamená, že byste nemohla přírodě trochu pomoct. Ale nezakrývejte to, jaká skutečně jste. V čem je tento trend tak skvělý? Protože vás naučí, že si můžete věřit i bez toho, aniž byste strávila před odchodem z domu hodinu v koupelně, že vlastně nic z toho nepotřebujete a že make-up je super pomocník, ale neměla byste na něm být závislá.

d1c31e40de8f5d8bb9cc3eced3248786

Investujte tak letos do pěčující kosmetiky, jezte zdravě a cvičte. Zkrátka zapracujte na sobě, abyste si nemusela dopomáhat tunou líčidel. Zdravá a krásná pleť a lesklé vlasy jsou tisíckrát krásnější, než vrstva make-upu a kontury. A vy jste krásná i bez nich.

social-crop-march-2017

Letos budeme oslavovat ženu takovou, jaká je. Společnost začíná pomalu upouštět od nerealistických standardů krásy a oslavuje rozdíly a odlišnosti. A to je dobře, každý je jiný a je mnohem lepší tyto odlišnosti vyzdvihovat, než se za ně stydět. Svět je totiž místo plné lidí různých tvarů a barev pleti, nemá tedy smysl předstírat, že to mu tak není a už i svět módy si to pomalu začíná uvědomovat.

ashley

Letos se na přehlídce poprvé prošla modelka větší velikosti, Ashley Graham, která byla minulý měsíc na obálce britského Vogue. Módní svět se začíná otevírat a začíná si uvědomovat, že jeho zákaznice chtějí vidět modelky, s kterými se mohou ztotožnit, které vypadají jako ony.

Takže sláva světu, kde můžeme být sami sebou a nemusíme mít pocit, že to není dost.

Foto: vogue.com, pinterest.com