Být těhotná je v kurzu

/ Redakce

Doby, kdy naše maminky a babičky svá těhotenská bříška schovávaly, jsou dávno pryč. Široké šaty, laclové džínsy a maxi svetry se už dávno nenosí. V době sociálních sítí je těhotenství naprostým hitem.

Své sociální sítě svým rostoucím štěstím vytrvale zaměstnává zpěvačka Beyoncé, která čeká rovnou dvojčata. Její vášeň pro stylizování se do různých bohyň přerostla únosnou mez a lidé nešetří posměšky. Zkrátka i u hvězdy těchto rozměrů platí, všeho moc škodí.

1

Těhotná modelka s britskými kořeny, Rosie Huntington-Whiteley, schovávala své rostoucí bříško do dlouhého kabátu. Rosie čeká své první dítě s hercem Jasonem Stathamem.

Rosie Huntington-Whiteley shields bump in New York

Amal Clooney předvedla své rostoucí bříško v padnoucím žlutém outfitu, když opouštěla hotel v New Yorku. I ona stejně jako Beyoncé čeká dvojčata a těhotenství jí zatím na kráse nijak neubírá.

Amal Alamuddin At The UN Headquarters In NYC

Herečka Amanda Seyfried už svého prvního potomka porodila, ale ještě nedávno se objevila na červeném koberci v šatech Stella McCartney a ukázala vkus a cit pro těhotenský styl.

Stars arrive at 'The Last Word’ Hollywood Premiere

Nejčastěji se těhotné ženy fotí před zrcadlem a ukazují dokonalé postavy, které ani požehnaný stav nepokazí. Právě tyto fotografie nedávno zaplavovaly instagramový účet manželky zpěváka a leadera skupiny Maroon 5 Behati Prinsloo.

2

Ani české celebrity nezahálí a své požehnané stavy rády svým fanouškům dávkují. Agátu Prachařovou ani její rodinné problémy od sdílení fotografií nezastaví. I její bříško máte možnost sledovat.

3

Rovněž zpěvačka Klára Vytisková nešetří nejen na sociálních sítí, ale v médiích svými těhotenskými pocity. Těhotenství není ani nemoc ani důvod ukrývat se před světem, právě naopak. I když s fotografiemi opatrně, i zde platí, že vkus a cit hrají podstatnou roli.

4

Foto: Profimedia.cz; Instagram