Cameron Diaz na premiéře filmu Sex Tape

/ Redakce

Kráska, která se rozhodla nemít děti, přináší do kin nový film. Na premiéru v L. A. si Cameron Diaz oblékla overal světové návrhářky Stelly McCartney.

Perfektní sportovní postava, přírodní blond hříva, jasně modré oči a naprosto odzbrojující úsměv vlastní jednačtyřicetiletá herečka pocházející z Kalifornie. Chvíli i této ženě trvalo, než našla směr své cesty a od modelingu rychle skončila u herectví.

Cameron Diaz patří mezi nejžádanější hollywoodské hvězdy a u příležitosti premiéry nového filmu s názvem „Sex Tape“ působila velmi mladickým dojmem. Jakoby se věk v jejím případě nijakým způsobem nepodepisoval na vráskách ani postavě. Diaz moc dobře ví, co jí sluší a overalem od Stelly McCartney nemohla šlápnout vedle. Ostatně slabost, kterou pro tuto návrhářku má, se již nedá konkrétními modely snad ani vyčíslit.

Cameron Diaz at The World Premiere of "Sex Tape" held at The Regency Village Theatre on July 10, 2014 in Westwood, California.

Overaly v poslední době všeobecně zaujaly více tužek slavných návrhářů a rovněž samotné ženy si plně uvědomují praktičnost i eleganci tohoto módního kousku. Absolutně bez námahy za pár vteřin obléknete celý model a můžete vyrazit. V kombinaci s kovovými doplňky a vysokými podpatky působí znamenitě.

Cameron nepodceňuje ani manikúru, a tak dokonale lesklý, tmavý lak sedí k tmavším barvám, které ji provázely po celou premiéru. Kontrastně, nicméně nijak rušivě působí pouze odstín rtěnky, který připomíná barvu mandarinky. Ležérně sepnutý drdol již není třeba ani komentovat, je prostě perfektní.

Cameron Diaz at The World Premiere of "Sex Tape" held at The Regency Village Theatre on July 10, 2014 in Westwood, California.

A co můžete očekávat od filmu Sex Tape? Komediální drama, kdy i po deseti letech vztahu hledají partneři ono počáteční vzrušení a vášeň. Zrealizují tak bláznivý nápad a natočí tříhodinové video, během kterého stihnou vystřídat všechny pozice z knihy o sexu. Video se však dostane do nepatřičných rukou a boj o cudnost a čest může začít. Jistě fanoušky Cameron Diaz nadchne fakt, že se poprvé za svou hereckou kariéru objevuje ve filmu kompletně nahá.

Sex Tape

Foto: Profimedia.cz