Cara Delevingne opět šokuje. „Drogérková“ kosmetika je nově její doménou

/ Redakce

Modelka Cara Delevingne se připojila k rodině Rimmel London jako jejich oficiální abasadorka! Následnice top modelky Kate Moss nicméně opět dokazuje, že její dny ve světě modelingu zdaleka nekončí.

„Je mi ctí spolupracovat se značkou Rimmel London. Je to tak trochu moje srdeční záležitost, protože můj vůbec první make-up byl právě od této značky. Jsem  Londýňankou skrz naskrz a Rimmel London přesně zachycuje městský kosmopolitní styl a vkládá jej do podoby kosmetiky,“ řekla v rozhovoru modelka Cara.

Cara-Delevingne---Ben-Weller---November-2011_v_14aug14_ben-weller_b_426x639

Poté, co byla odhalena poslední kampaň s Carou pro Saint Laurent podzim / zima 2016, se minulý měsíc 23 letá rebelka vzdala modelingu a řekla, že se chce momentálně soustředit pouze na herectví.

Nicméně… „Můžu vše udat na správnou míru? Nikdy jsem řekla, že s modelingem skončím,“ tweetla modelka před několika dny na sociální síti. Ukázala tak, že její přístup k práci se za poslední období (kdy měla na svět modelingu doslova alergii) změnil podstatně k lepšímu. „Jsem tak šťastná za práci, kterou jsem dělala a dělám, ale kdysi jsem pracovala spíše proto, že jsem se pokoušela uniknout a to skončilo jen maximální vyčerpáním.“

Tak či tak, díky nové spolupráci bude Cara Delevingne opět za hvězdu objektivu v několika kampaních, které vyjdou v nadcházejících měsících. Následuje tak stopy svých kolegyň a kamarádek Georgiy May Jagger a Kate Moss, které již za objektivy pro low cost kosmetickou značku pózovaly.

„Nápadný zato úderný smysl pro styl Cary Delevingne dokonale ztělesňuje kosmetiku a koncept Rimmel London. Se svým nadáním a nebojácným duchem je inspirací pro spoustu dnešních mladých žen,“ řekla Montse Passolas, viceprezidentka globálního marketingu značky Rimmel London.

„Cara má také obrovský vliv na sociálních médiích, jejímž prostřednictvím se může Rimmel London dostat cílovým zákazníkům lépe pod kůži a dokázat tak vyjít vstříc i jejich potřebám. Ona je jako britská ambasadorka kultem a zároveň fantastickým partnerem pro naši značku,“ dodala viceprezidentka.

Zdroj: Vogue