Ceny Emmy znají své držitele a my známe ty nejkrásnější róby

/ Redakce

V neděli večer byly v Hollywoodu udíleny ceny Emmy srovnatelné svým významem k cenám Oscar. Televizní hvězdy se hodily tzv. do gala a předvedly opět krásnou podívanou.

Sošku za nejlepší televizní seriál si odnesly Hry o trůny, které doslova pobláznily celý svět. Celkově si odnesly 12 sošek, čímž vytvořily nový rekord v počtu ocenění. Hry o trůny si odnesly cenu za nejlepší dramatický seriál, ale rovněž v kategorii nejlepší herec ve vedlejší roli v dramatickém seriálu,kterou převzal malý velký herec Peter Dinklage.

Herecké kategorie jsou vždy ty nejvíce očekávané a sledované. Kdo si tedy převzal cenu Emmy pro rok 2015?

Jeffrey Tambor (komediální seriál Transparent)
Julia Louis-Dreyfus (komediální seriál Více-prezidentka)
Jon Hamm (dramatický seriál Mad Men)
Viola Davis (dramatický seriál Vražedná práva)
Richard Jenkins (televizní film Olive Kitteridgeová)
Frances McDormand (televizní film Olive Kitteridgeová)

Přímý přenos vysílala televizní stanice Fox a večer moderoval Andy Samberg. Projevy vítězů byly jako už tradičně velmi emocionální. Dotkly se politiky i rodin.

A kdo zazářil na červeném koberci? Claire Danes oblékla vínové šaty z módního domu Prada, které doplnila střevíčky Jimmy Choo.

Claire Danes

Claire Danes

Giuliana Rancic oblékla překrásné jemně růžové šaty zdůrazňující dokonalou siluetu.

Giuliana Rancic

Giuliana Rancic

Velmi zajímavý outfit předvedla Kiernan Shipka, která nezvolila tradiční róbu, ale model z kolekce Dior Couture a boty Christian Louboutin.

Kiernan Shipka

Kiernan Shipka

Kdo velmi překvapil, byla jindy extravagantní zpěvačka Lady Gaga, která tentokrát působila mimořádně elegantně v černých šatech od Brandon Maxwell.

Lady Gaga

Lady Gaga

Laura Carmichael zazářila v šatech na první pohled obyčejných, ale nd druhé straně zajímavých pocházející z dílny Erdem.

Laura Carmichael

Laura Carmichael

Sladce růžové šaty Ermanno Scervino působily zajímavě na Maisie Williams, ale botky připomínající pomůcku pro erotické hrátky nás zklamaly.

Maisie Williams

Maisie Williams

Herečka Naomi Watts vyrazila na červený koberec po boku svého manžela Lieva Schreibera. Zvolila krásnou róbu z francouzského domu Dior, doplnila o šperky Bulgari a lodičky Jimmy Choo. Celkový vzhled? Jednička s notnou dávkou přirozené elegance.

Naomi Watts

Naomi Watts

Foto: Profimedia.cz