Čerstvě probuzeni s Bumble&Bumble

/ Redakce

Vtipný název americké značky, která byla již před více než 35 lety založena v New Yorku, vlastně vůbec nevypovídá o jaké produkty ve skutečnosti jde.

Bumble&Bumble je americká síť vlasových salonů jejíž produkty s výtažky mořské soli si zamiloval celý svět. Velmi brzy se pro své nápadité střihy značka stala fenoménem a produkty Bumble&Bumble konečně dorazily i k nám. Jejich vlasoví stylisté se účastní více než 70 módních přehlídek na Fashion Weeku v New Yorku, Londýně, Miláně i Paříži.  Tato kultovní značka disponuje již kompletní řadou péče o vlasy a rozšířila své pole působnosti i o školící Bumble&Bumble University, která poskytuje  potřebné vzdělání všem zúčastněným.

Kultovní výrobek této značky-Surf Spray používají vlasoví stylisté na celém světě a nedají na něj dopustit. Je založen na efektu “jako čerstvě po probuzení” který přináší objem a udržení účesu bez námahy. Novinkou v portfoliu této značky je Surf Foam Wash Shampoo a Surf Creme Rinse Conditioner. Oba využívají vlastnosti mořského fenyklu a řas, což se jako efekt ve výsledku projeví na přirozeném zvlnění vlasů a jejich lesku.

Produkty Bumble & Bumble seženete exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky