Česká novinka Le Chaton Platine S

/ Redakce

Kosmetické značky se poslední dobou předhánějí ve svých novinkách k omlazení pleti. Nabídka omlazujících přípravků je pestrá, je však důležité si vybrat skutečně to, co vaše pleť potřebuje.

Trendy mluví jasně. Vypadat co nejdéle mladá, mít jemnou pleť bez vrásek. Nabídka omlazujících přípravků je široká a možnost výběru tak značně rozsáhlá. Abyste si vybrali nejvhodnější péči pro vaši pleť, je důležité znát její typ a vědět, co přesně od přípravku očekáváte.

Je velmi příjemné, že přibývá i českých značek, které představují novinky v péči o pleť, které jsou srovnatelné s velkými zahraničními značkami. Jednou z nich je česká značka Le Chaton. Základem originálních receptur  produktů této značky i její sesterské kolegyně La Chèvre jsou výživné složky kozího mléka vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Nyní přicházejí s dlouho očekávanou novinkou, která je vhodná pro všechny typy pleti a byla speciálně vyvinuta pro ženy ve věku 30+. Sérum pro omlazení pleti s názvem Platine S obsahuje především kozí kolostrum, které blíže představuje Mariana Dančíková, manažerka vývoje této novinky „Kolostrum je na živiny velmi bohatý, první mléčný výměšek savců produkovaný během 24 až 72 hodin po porodu. Je zdrojem všech potřebných látek pro novorozence, důležitý pro jejich rozvoj, obsahující nejrůznější proteiny, sacharidy, tuky, vitamíny a minerály. Právě kolostrum je jediným přirozeným zdrojem dvou růstových faktorů, které podporují množení a  regeneraci buněk a je tedy tou nejlepšívolbou pro přípravek, který má dokázat strukturně remodelovat pokožku“.

Sérum Platine S důkladně obnovuje strukturu pokožky, nabízí jí exkluzivní péči bez syntetických konzervantů, barviv a alergenů z parfémů. Přípravek ve formě lehké emulze účinně zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky.

platineS-produkt

Foto: Archiv značky