Česká přírodní značka Almara Soap přináší jarní edici Cherry Blossom

/ Lenka Komrsková

Jaro je tady a nejedna z nás bude mít chuť ze sebe kromě dlouhé zimy smýt i vlnu událostí posledních týdnů. Zatím není jasné, jestli se dočkáme prvomájové pusy pod třešní, nebo k sobě ohleduplně přitiskneme obličeje chráněné rouškami. S novým mýdlem od Almara Soap si však vyčarujete atmosféru třešňového sadu i ve vaší koupelně.

Designové, ručně vyrobené mýdlo v pastelových barvách vás naprosto pohltí svou omamnou, avšak zároveň svěží vůní rozkvetlých sakur a třešní. Je určené pro normální pokožku, vyrobeno z čistě přírodních ingrediencí od první do poslední přísady. Nenechte se zmást jeho výjimečným zbarvením, o to se postarala minerální barviva, oxid zinečnatý a zdobení biodegradabilními glitry z celulózy, které jsou 100% rozpustné ve vodě.

Obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou.

Mýdlo bude k dispozici na e-shopu po omezenou dobu, od 24. 3. 2020 do vyprodání zásob (zhruba polovina května). Ulovit svůj kousek si budete moct také v řadě našich spřátelených obchodů, jejichž mapka je k dispozici u nás na webu Almara Soap.