České duo CHATTY v Berlíně

/ Redakce

Módní týden Mercedes-Benz v Berlíně se neobešel bez české účasti. Módní molo ovládlo duo návrhářek Chatty a do prvních řad usedla celá řada českých návštěvníků.

Berlín se pomalu, ale jistě přibližuje českému publiku a naopak. Za značkou Chatty stojí Radka Sirková a Anna Tušková. Jejich cestu do Berlína jste mohli podpořit i vy prostřednictvím portálu HitHit.com. A právě díky této podpoře návrhářky získaly potřebnou částku, která jim pokryla vstupenku na berlínský veletrh PREMIUM, který probíhá tradičně během Mercedes-Benz Fashion Week Berlin.

Je nutné podotknout, že se česká značka Chatty mezi těmi zahraničními rozhodně neztratila. Radka s Annou představily Berlínu, kam se sjela i řada světových celebrit, kolekci pro jaro a léto 2015. Aby celý dojem kolekce ještě umocnily, doplnily ji o kolekci šperků další české značky ANTIPEARLE.

Chatty+Show+Mercedes+Benz+Fashion+Week+Spring+zeba1vVvDjGl

Přehlídku otevřela modelka oblečena do perleťově bílého kabátku, kterou následovaly další modely typické pro Chatty. Kolekce je bohatá na různorodé střihy a opět nechybí digitální tisk. Pokud vám nestačí fotografie a chcete kolekci obdivovat i v reálu, pak si neváhejte zakoupit lístky na MBPFW, na kterém Chatty celou kolekci představí i stověžaté Praze.

Chatty+Show+Mercedes+Benz+Fashion+Week+Spring+0FwHQYSKlULl

Obě návrhářky nám díky fotoreportáži nabízejí vstup do zákulisí jejich úspěšné módní přehlídky, kde jistě vládla nervózní atmosféra prostoupena naprostou profesionalitou a soustředěním. Pro Chatty bylo jistě velkým závazkem uspět a nezklamat tak své fanoušky, kteří jim do Berlína pomohli odjet. Dle všeho Radka i Anna ukázaly, že i v Čechách umí módní tvůrci prosadit své a neztratit se v záplavě světových značek.

Foto: Petr Hricko