Češky v akci

/ Redakce

Říká se, že Češky jsou nejkrásnější na světě. Řada modelek to i dokazuje. Tak se dnes ohlédneme, jak si minulé dny české známé tváře stály. Ty světové nezklamaly, ty lokální ještě mají rezervy.

Herečka Dana Morávková dorazila na tiskovou konferenci k uvedení nové show Tajemství těla v černých šatech posetými hromadou květinových vzorů. Herečka preferuje vždy eleganci, ale zde je těch květů přeci jen mnoho.

profimedia-0312872508

Modelka Vlaďka Erbová vyvedla svého nového přítele hokejistu Michala Gulašiho na křest kalendáře Hasička & Hasič INTIMATE 2017. Jejímu outfitu se nedá nic moc vytknout.

Vlaďka Erbová

České modelce Evě Herzigové to v černobílé kombinaci velmi slušelo, když v Paříži vyrazila na módní přehlídku Christian Dior Couture S/S 2017.

1020 (3)

Česká modelka Karolína Kurková se stala hvězdou přehlídky Alberta Ferretti S/S Couture 2017. V metalických šatech jen zářila.

1020 (19)

Znovu modelka Eva Herzigová. V černých korzetových šatech a nulových podpatcích jí to ohromně slušelo na společenské akci luxusního klenotnictví Chopard.

Semi-Exclusif -  Photocall lors de la présentation de la collect

Na stejné akci se objevila další česká topmodelka Petra Němcová, která oslňovala nejen drahými šperky, ale rovněž kombinací žluté a modré.

Semi-Exclusif -  Photocall lors de la présentation de la collect

Premiéra filmu Všechno nebo nic se neobešla bez krásných hereček na červeném koberci. Tou nejkrásnější však byla Slovenka Taťána Pauhofová, která oblékla nádherné pouzdrové šaty s délkou pod kolena a minimalistickou aplikací. Jen punčocháče měly zůstat v šuplíku a taktéž černé lodičky měly být raději v odstínu nude. Takové, které zvolila česká herečka Petra Hřebíčková. Té to v modrých šatech velmi slušelo.

profimedia-0310585898

Petra Hřebíčková, přítel Matěj Dadák

Foto: Profimedia.cz