Cestujte jako světové hvězdy

/ Redakce

„Svět je kniha a ti kteří necestují, přečtou z ní jen jednu jedinou stránku“, v dávných dobách řekl Svatý Augustin, filozof a zakladatel moderní podoby církve.

Touto filozofií se řídil i Mario Briccola, který vášeň pro cestování změnil v dobrodružství. Dobrodružství , které sehrálo podstatnou roli ve vývoji kožených módních doplňků. Začal se psát příběh italské značky Bric´s, která povýšila cestování i na módní zážitek. Svým heslem Made in Italy rychle dobil celý svět. Misí Bric´s se stalo vyjádření kosmopolitního stylu a vkusu přes funkční design v kombinaci s barvami, precizními materiály a efektní cenou. Styl této italské značky je velice moderní a praktický. Designéři jsou velmi opatrní s estetickými a módními trendy, nicméně se vždy snaží držet krok s dobou. Není tedy žádným překvapením, když někde na dně své skříně najdete za pár let kabelku Bric´s a budete si ji moci opět s čistým svědomím módní ikony vzít.

Nové století započala Bric´s s velice silnou pozicí na módním trhu. Ve světě se stala známou díky své konstantní interpretaci trendů postavených na nápadech, podnětech, potřebách svých zákazníků. Z klasiky přešla na více městskou stylovou módu. Více se ponořila do výroby cestovních zavazadel a dnes jsou kufry Bric´s jedny z nejprodávanějších. Bric´s neustále sleduje vývoj v materiálech a produkty obměňuje dle mentality a potřeby jednotlivých kultur a zemí. Její jméno je dnes známé po celé Evropě, nyní i v Asii a skutečně mimořádnou popularitu si získala především ve Spojených státech.  Tvrdá dřina italských designérů a řemeslníků byla právem oceněna i mezi světovými celebritami a filmovými tvůrci. Své luxusní šaty a boty si ukládají do Bric´s kufrů například Oscarem oceněné Nikole Kidman a Halle Berry. I idol ženských srdcí, Johny Deep, se objevil v Benátkách se zavazadlem Bric´s a daná fotografie obletěla celý svět. Ani proslulé stylistce Patricii Field neunikla exkluzivita zavazedel Bric´s a zařadila je mezi ostatní světové značky, které se objevují ve druhém celovečerním filmu “Sex ve městě”. A v neposlední řadě mimořádně úspěšná sága Stmívání dokazuje, že tato značka není určena jen lehce pokročilým módním vášnivcům, ale i mladým, kteří chtějí být tzv. in. Edward Cullen, který ztvárnil hlavní roli, je toho důkazem.

Nechte se inspirovat světovými hvězdami i výrokem Svatého Augustina . Cestujte, pročtěte celou knihu, nevynechejte ani jedinou stránku, ale neslevujte ze svého stylu.

Foto: facebook.com, brics.it, beinstyle.cz