Chanel Le Lift: Kontrola nad svou krásou

/ Redakce

U Chanel nejde už jen o krémy a pleťovou kosmetiku, jde především o filozofii, která se naplno odráží v novém inteligentním krému LE LIFT.

Pro tento módní dům, kde jeho zakladatelka hrála roli v emancipaci žen, je více než kdy jindy zapotřebí ženy osvobodit od diktátů jejich biologických hodin a změnit čas ve spojence nebo dokonce až výhodu.

Stárnutí zavisí na dědičnosti, ale také na vnějších stresových faktorech a individuálním prostředím každého. Všechny faktory, které zažíváme mají vliv na naši pleť – slunce, dieta, kouření, únava, stres samozřejmě stejně jako pozitivní a negativní emoce, radost a smutek, potěšení a bolest. Vědci objevili, že i náš směr v životě, naše chování a dokonce i naše vztahy mají vliv na náš vzhled.

A tak je potřeba se pojistit. Jednou z převratných novinek je Chanel LE LIFT, trojice přípravků, která dosáhla dokonalého spojenectví mezi vědou a přírodou.

Vše díky rostlině Edulis, která se v kosmetice objevuje jen zřídka. Edulis neodhaluje svou moc hned. Místo toho, aby „kvetl“, soustředí věškerou svou energii ve svých kořenech, které jsou bohaté zejména na ochranné a antioxidační molekuly. Tato nenápadná rostlina se nerada dělí a svá tajemství si střeží.

Chanel Le Lift

Aby bylo možné shromáždit základní látku rostliny Edulis, vyvinuly výzkumy Chanel novou technologii extrahování, která dosud v kosmetice nebyla použita. Rostlina je vypěstována mimo hlínu v mobilních sklenících, její kořeny jsou každé tři minuty pokropeny vyživující mlhou. Toto pozitivní napětí zvyšuje produkci vybraných molekul, které jsou následně opatrně získávány z kořenů pomocí procesu „ex vivo“. Výsledkem je jednoduše čistý extrakt 50 x koncentrovanější než klasický extrakt.

Pro CHANEL je složení opravdovým uměním. Každý krém je koncentrací know-how a kreativity. Krém Le Lift zaručí, že vaše pleť získá znovu sovu pevnost a pružnost. Vrásky, i ty nejhlubší, jsou vyhlazeny a kontury obličeje jsou znovu definovány.

Chanel Le Lift

Tváří LE LIFT se stala modelka a herečka Diane Kruger. “Péče o pleť od CHANEL zdůrazňuje vaši vlastní krásu. Toto mi dokonale vyhovuje. Textura produktu péče o pleť je to, co mě zaujme jako první. Komfort je prioritou. Cítím se teď lépe sama sebou, díky čemu se cítím krásnější.”

Tváří Chanel Le Lift se stala Diane Kruger

 K dispozici jsou tři textury na míru s jemnou parfemací – LE LIFT CRÈME FINE – svěží, lehký a „vzdušný“ krém je okamžitě absorbován a splývá s pletí. LE LIFT CRÈME – krémová textura je jemná a komfortní. LE LIFT CRÈME RICHE – bohatá, sametová textura pleť zahaluje do něžného pohlazení.

Krém LE LIFT aplikujte na obličej a krk, ráno a večer, rychlými jemnými pohyby. Vyhněte se oblasti očí.

Foto: Archiv značky