Chanel Make-up má novou kreativní ředitelku

/ Redakce

V divizi Chanel Make-up se tento týden udály velké změny. Do jejího vedení nastupuje Lucia Pica, která byla oficiálně představena v pondělí. Do svého nového zaměstnání nastoupí 1.ledna 2015

Téměř rok poté, co vedení Chanel Make-up opustil Peter Philips a přesídlil k Dioru, představila značka novou kreativní ředitelku. Od jeho odchodu dohlížel na kreativní vizi make-upu na módních přehlídkách Chanel Tom Pecheux, nyní značka oficiálně jmenovala Luciu Picu. Její nová funkce od 1.ledna 2015 bude znít Global Creative Make-up and Color Designer.

Třicetiosmiletá Lucia Pica není v oboru žádným nováčkem. Za posledních šest let působila na volné noze a pracovala s módními giganty, vedla make-up artist týmy v zákulisí módních přehlídek a její práce se objevila na mnoha titulních stranách. Je známá svým inovativním přístupem k make-upu, jistě tak přinese ke značce Chanel svoji kreativitu a inovativní přístup k barvám.

chanel-picaPica by se měla zaměřit na vytvoření Chanel make-up, který apeluje na mladší generaci. Podobně jako Karl Lagerfeld, který má v poslední době v módní kolekci značkové tenisky a batohy, které nosí hvězdy jako Cara Delevingne a Kendall Jenner. Na svém instagramovém profilu poděkovala Lucia za své jmenování a také všem svým fanouškům za gratulace.

6364adc2ca748b8543cc1429c6b35a8e

Foto: WWD.com, Pinterest.com