Charitativní projekty značky C&A a PUMA

/ Redakce

Značky oděvů a obuvi C&A a PUMA oslavují příchod jara charitativními projekty, které byste si neměli nechat ujít a podpořit tak dobrou věc.

Módní řetězec C&A již podruhé spolupracuje s kosmetickou značkou AVON, která pořádá každým rokem známý pochod proti rakovině prsu, letos připadá na středu 6. května. V rámci celé této akce proběhne právě dnes 15. 4. od 16:30 ve foyer Národního divadla Charitativní módní přehlídka a vernisáž fotografií mladých pacientek s rakovinou prsu.

Oběma událostmi podpoříte ženy, jež mají s nemocí vlastní zkušenost, navíc se můžete těšit i na Ivu Pazderkovou, která celou akci v podobě hudebních a tanečních představení a módních přehlídek moderuje. Součástí přehlídek bude také prezentace nových triček AVON Pochod 2015, jež budou k zakoupení ve vybraných prodejnách C&A od 1. května.

stažený soubor

Společnost PUMA se zase pro změnu stala celosvětovým partnerem charitativního běhu Wings for Life World Run, který organizuje nadace Wings For Life zabývající se výzkumem poranění míchy.

V neděli 3. května v 13:00 tak budete mít unikátní možnost přidat se k lidem, kteří se postaví na startovní čáru za účelem podpory dobré věci. Jedním z 35 světových měst, kde se běh odehraje se totiž stala slovenská metropole Bratislava.

PUMA_Wings_For_Life_World_Run

Slovensko hostí běžecký charitativní běh již podruhé, i tento rok poputuje kompletní částka za startovné na výzkum poranění míchy a její léčby. Celá událost má nejen finanční podtext, ale je zaměřena také na osvětu týkající se problematiky ochrnutí končetin.

V závodě, který je odstartován ve stejný čas na celém světě bez ohledu na denní dobu, můžete uběhnout trasu, která zcela odpovídá vašim možnostem a fyzické kondici. Nejdůležitější je, že se ho účastníte.

Foto: Archiv PUMA