Chateau Mcely představuje luxusní hedvábné šátky

/ Redakce

Majitelka zámku, Inéz Cusumano, připravila před Vánocemi dva exkluzivní šátky, první z kolekce hedvábných a vlněných šátků, které budou postupně obohacovat Chateau Mcely Boutique.

Tradice Devatera kvítí, která se stala základem přírodní kosmetické linie MCELY BOUQUET, inspirovala také design jednoho z šátku. Ten druhý zase vznikl podle dětské knihy s kouzelnými ilustracemi Nely princezna ze Chateau Mcely.

hmp-slide-christ

Staročeská lidová píseň inspirovala design prvního šátku rozkvetlé louky. Vypráví o Devateru kvítí, jež propsalo svou čarovnou sílu i do originálního hedvábného šifonového šátku MCELY BOUQUET, vytvořeného podle návrhu výtvarnice Aleny Holé. Neobvykle velký rozměr šátku dá vyniknout nádherným barevným květům uvitým do věnce a jak praví tradice, jistě okouzlí toho pravého.  Šátek je velice kvalitně ručně obšívaný hustým stehem. Měsíček už vyšel, na cestu nám svítí, natrháme sobě Devatero kvítí. Uviju kytičku kvítí čarovného a to mně přivolá mojího milého.”

Šátek MCELY BOUQUET

Malé či větší princezny jistě potěší pestrobarevný hedvábný šifonový šátek princezny Nely. Hravé obrázky a postavičky z pohádkové knížky podpoří fantazii malých princezen a zabaví je vymýšlením vlastních příběhů o plyšové gepardici Pralince a cestách po světe s princeznou Nely. I tento šátek je velice kvalitně ručně obšívaný a vyrobený z exklusivního hedvábného šifonu.

Šátek Princezna Nely ze Chateau Mcely

Originální hedvábné šátky v limitované edici budete moci zakoupit od poloviny prosince buď přímo v Chateau Mcely, nebo také v tradičním předvánočním pop-up shopu v centru Prahy, či na e-shopu.

Dočasný pop-up shop letos sídlí opět v centru Prahy ve Vězeňské ulici v prostorách butiku Caramello Firenze. Dveře se zákazníkům otevřou v sobotu 13. prosince a dárky budou moci zakoupit až do 23. prosince. V případě nedostatku času tak zájemci nemusí jezdit přímo na zámek a rovněž mohou návštěvou dočasného obchodu vyřešit časovou tíseň doručení vánoční zásilky na vybranou adresu. Loni jsem pop-up osobně navštívíla a mohu ho jen doporučit, příjemná předvánoční atmosféra spolu s voňavými produkty kolekce MCELY BOUQUET je skvělá kombinace.

Foto: Archiv Mcely Bouquet