Chcete být šik? Vlezte partnerovi do skříně!

/ Redakce

Motýlky, kravaty, saka i obleky a hlavně volné džíny a bílá košile či boty, to všechno seberte svému muži a budete vypadat skvěle.

BorrowedFromBoysZnáte to, nemáte co na sebe a ani vaše přeplněná skříň neskýtá nic, co by uspokojilo vaši stylingovou myšlenku. V takové chvíli není nic jednoduššího, než otevřít skříň svého muže a prostě a jednoduše mu ji vybrakovat. Přiznávám, že ne všechny ženy tak mohou učinit se vším oblečením, i já bych se do kalhot svého muže vešla jedině po vleklé střevní chřipce a abych dopnula jeho košili, musela bych nejprve podstoupit zmenšení prsou. Jiné ženy jsou na tom zase opačně a do kousků svého partnera by se vešli třeba dvakrát. V takovém případě mu ale vezměte alespoň boty nebo doplňky. Věřte, že jeden pánský kousek ozvláštní váš model často lépe, než něco z holčičích „serepetiček“.

Zašátrejte v botníku
Pánské boty jsou nejen stylové ale hlavně neskutečně pohodlné. Vezměte svému partnerovi tenisky a obujte je k šatům, jeho polobotky a mokasíny si vezměte k džínám i společenským kalhotám a rozhodně mu tam nenechávejte ani perka. A proč je fajn krást boty svému muži? Protože vy si pak budete moct nakoupit holčičí boty a nikdy se vám nestane, že si nebudete mít co obout.

Over size košile
Máte-li štěstí a váš partner má alespoň o dvě velikosti větší košili, než je ta vaše, pak mu ji s klidem zabavte. Noste ji přepásanou tenkým páskem jako šaty, ke slimkám nebo k volným džínům do nichž si ji vepředu zakasejte. Paráda, že?!

21-2Noste oblek
Je-li vám partnerův oblek, pak máte vyhráno a téměř nic jiného už nepotřebujete. Obujte k němu vysoké podpatky a klidně i transparentní halenku a šik outfit je na světě. Však si vezměte příklad z herečky Angeliny Jolie, která v obleku uchvátila svět.

Chce to klobouk
Pánský klobouk vypadá k vyloženě ženským kouskům opravdu osvěžujícím dojmem, tak proč si jej nenasadit a vyrazit do města.

Kravata, motýlek a pánská taška a další
Jestli vám nic z partnerova šatníku není, pak si vypůjčte alespoň nějaký ten doplněk na osvěžení outfitu. Uvažte si kravatu či motýlka, ladem nenechávejte tašky a aktovky a troufněte si i na jeho hodinky.

Zdroj foto: Pinterest.com