Chcete si dát novoroční předsevzetí? Tahle určitě dodržíte

/ Redakce

Nebuďte na sebe přísná jako každý rok a dejte si raději předsevzetí, která dokážete dodržet. Takže žádné „zhubnu“, „přestanu kouřit“ a „začnu pravidelně běhat“.

1. Nový šatník

Pořád to odkládáte, ale vyhnout se tomu nemůžete. Třídění šatníku. My v redakci vyznáváme minimalismu, takže naše šatníky obsahují jen základní a snadno kombinovatelné kousky a samozřejmě pár trendy věcí. Tak se do toho konečně pusťte. Ohromně se vám uleví!

main-original-640x0c

2. Přestaňte řešit ostatní

Asi to děláme úplně všichni, ale je to zcela zbytečné. Neustále řešit, kdo co a jak dělá, nebo co o nás kdo říká, je přeci únavné. Starejte se chvíli sama o sebe, je to vážně osvěžující.

3. Nedočtené knihy

Máte doma spoustu nedočtených knih, ale máte kvůli tomu výčitky? Pak pro vás máme dvě varianty řešení. Buď je pošlete dál, nebo je dočtěte. Kdy jindy než teď, když venku chumelí a mrzne?

a986a991b6ab784d7dc23d16f889debc

4. Pořádek doma, pořádek v životě

Je to stejné jako s úklidem šatníku. Máte v životě chaos a nevíte co by? Tak začněte úklidem domova. Vyházejte všechno staré a všechno, co nepoužíváte. Staré čaopisy, oblečení, nádobí, dárky… Určitě ani nevíte, co všechno máte různě v bytě poschovávané. A hlavně nezapomeňte na úklid stolu. Hned se vám bude lépe dýchat, pracovat a žít.

5. Pečujte o sebe

Myslíme tím pravidelnou kosmetickou péči, nechodit spát neodlíčená, ale také zdravé jídlo a občasné cvičení. Nedávejte si přehnané cíle, zapomeňte na hubnutí. Klidně mlsejte, ale nezapomínejte zdravě jíst a hýbat se.

01eb82c985b347a5e0243a85081c1d9c

 

Foto: Pinterest