Christian Louboutin a jeho předražené laky na nehty

/ Redakce

Když se řekne v módních kruzích jméno Christian Louboutin, zcela jistě se vám okamžitě asociují jeho ikonické černé lodičky s rudou podrážkou. Od letošního roku ale přidává tento světoznámý obuvník do svého repertoáru také něco zkrášlujícího.

Možná byste to na Christiana netipli, ale s velkou vervou se pustil do světa kosmetického průmyslu. Boty ho určitě bavit nepřestaly, ale proč alespoň na chvíli nedat přednost změně?

Dlouho se hovořilo o tom, že jeho první kosmetický výrobek, jež bude uveden na trh, bude rudá rtěnka. Nakonec ji ovšem předčil rudý lak nehty. Právě lak totiž stál u zrodu jeho ikonických lodiček s červenou podrážkou, kterou u svého prvního páru tohoto druhu s jeho pomocí namaloval.

e44dd2a18595dd3b6e29e2710cae63af

A tak na konci srpna přišel s řadou laků na nehty ve třiceti barvách, které způsobily doslova poprask. Jednotlivé lahvičky barevných zkrášlovačů totiž vyšly na padesát dolarů, což z laků dělalo ty nejdražší na celém světě.

e49cb086bc40ae82d8e2d3fdbfa68def

Co si budeme povídat, je to vysoká částka, ale úměrně odpovídá cenám lodiček, které si přejeme mít ve svém botníku. A aby toho podivování nad luxusem nebylo málo, přichází nyní návrhář s limitovanou prázdninovou kolekcí Starlight. No, není to obyčejná kolekce a už vůbec ne její cena.

Jednotlivé malé černé lahvičky s ostrými vršky a s rudým lakem uvnitř jsou zdobeny pomocí patnácti set štrasových krystalů. Lak má i svoji černou lakovanou krabičku zdobenou kůží a černočervenými květy s krystalky.

e536f9f75a9ac1b9e2ecb7c96296416c

Nejvtipnější je, že tato varianta váš přijde ještě dráž, než některý pár od Loubotina. Stojí přesně 675 dolarů.

Foto: Pinterest