-->

Chybí vám módní inpsirace? Sledujte tyhle instagramové účty!

/ Tereza Spilková

Nevíte co ráno na sebe? Nebo chodíte po obchodech a netušíte, co byste si měla koupit? Tyhle Instagramové účty jsou pro nás nekončící inspirací.

  1) Simplicitycity

Jestli milujete jednoduchý a nadčasový styl, pak musíte sledovat simplicity city. Fotky ze starých fashion magazínů dokazují, že některé věci nevyjdou z módy nikdy.

IMG_26802) Virgo mood

Další outfity ze starých časopisů a přehlídek, tentokrát ale mnohem více extravagantní. Pokud milujete Naomi Campbell a devadesátky, pak si tenhle účet zamilujete.IMG_2681

3) What Fran Wore

Milujete seriál Chůva k pohledání? Nejste sami. Pokud jste to nikdy nepostřehli, tak chůva Fran má skvělý styl a miluje designérské kousky. Její nejlepší outfity najdete právě tady.

IMG_2678

4) 2000s era

Všechny důležité momenty z doby začátku tisíciletí na jednom místě. Hudba, filmy, móda. Zkrátka všechno, co jsme milovali ještě před pár lety. Móda se vrací, styl je věčný. Tak se inpirujte přímo u zdroje, jelikož nultá léta se vrací.

IMG_2679

 5) Monique Delapierre

Módní stylistka z Barcelony přidává neustále fotografie zajímavých outfitů a kombinací, které si nemůžete nechat uniknout. Obrázky, které postuje, navíc nejsou okoukané a nemáte pocit, že už jste to na Instagramu viděli mnohokrát.

IMG_2677Foto: Instagram
Úvodní: le21eme.com