-->

Chystáte se na první společnou dovolenou? Dejte si pozor na tyhle chyby

/ Anna Basiková

V každém novém vztahu přijde dřív nebo později na řadu také první společná dovolená. Ať už se chystáte k moři, do některé z evropských metropolí nebo zůstanete v Česku, určitě se vyvarujte těchto chyb.

Na dovolenou nejezděte, pokud se ještě pořádně neznáte. Ideálně po minimálně 3 měsících vztahu.

Jeďte raději do menšího hotýlku, kde budete mít klid a soukromí, nebudou vás rozčilovat uřvaní turisté a vy si užijete romantiku se vším všudy.

adventure-beach-beautiful-bikini-Favim.com-3187983

Na první společnou dovolenou jeďte nejlépe někam k moři nebo do tepla. Dobrodružné výpravy a náročné podmínky nechte až na dobu, kdy se budete opravdu dobře znát.

Buďte sami sebou. Nebojte se před partnerem uvolnit a odvázat. Například být po ránu protivná, po celém dni unavená a ukňouraná a opilá po dvou drincích.

Disnley-Land-Hong-Kong_0

Zároveň si ale dopřávejte prostor. To, že jste spolu na dovolené, ještě neznamená, že spolu musíte trávit každou minutu.

Na dovolené se rozhodně vykašlete na brzké vstávání, abyste se stihla namalovat a učesat. Jak už jsme říkali, buďte přirozená!

photographer-model-surfer-couple-travels-world-jay-alvarrez-alexis-ren-01

Nepruďte! My ženy máme občas tendence kňourat a být protivné, když se něco nedaří. Jenže je zbytečné si tím kazit dovolenou. Buďte nad věcí, na všem hledejte to dobré a zasmějte se sami sobě.

tanning-summer-relation-travel-Favim.com-3234629