Co dělat, když krém nestačí?

/ Redakce

Máte to štestí, že vaše pleť není náročná na péči a vystačíte si v podstatě jen s klasickým hydratačním krémem? Gratulujeme! Co ale dělat ve chvílích, kdy nám pouhý krém nestačí?

Přidejte sérum

Pamatujte, že sérum patří na pleť jako první. Aplikujte pár kapek pleťového séra ještě před nánosem denního krému. Pleť tak dostane přímou a intenzivní dávku péče.

dsc06779

Naboostujte pleť

Kromě pleťových sér jsou nově na trhu i speciální pleťové boostery, které dokážou vaši pleť napumpovat zdravým. Vyzkoušejte například novinky Repair Booster od Clarins, které jsou vysoce koncentrovanou péčí, která se přizpůsobí měnícím se potřebám vaší pleti. Jednoduše smíchejte pár kapek se svým oblíbeným denním nebo nočním krémem a zažijte ten výjimečný výsledek. Na výběr máte ze třech druhů – Energy, Repair, nebo Detox Booster.

clarins-skin-boosters-review-3

Nasaďte masku

Jak často dopřáváte své pleti masku? Jednou za měsíc je bohužel málo! Dopřejte si masku alespoň 2x týdně a vaše pleť bude štěstím bez sebe!

starskin-mask6

Zaměřte se na stravu

Z ničeho nic se vám zhoršila jindy dobře vypadající pleť? Zkuste zapátrat, co je její příčinou. Přiliš mnoho lepku? Intolerance laktózy, nebo alergie na některé z potravin?

image_1280px_5d62a8cd11f14ff8b341e365a064332e