Co dělat, když v obchodech nenabízejí to, co byste si přáli?

/ Redakce

Konečně máte volný den, spoustu času a dokonce i chuť vyzkoušet si stovky věcí a něco pěkného na sebe si pořídit. Jenže realita je taková, že odcházíte znechuceně domů, protože v ochodech není zkrátka nic, co by se vám líbilo. Co tedy v takových situacích dělat, nebo nedělat?

Online průzkum z pohodlí domova

Pokud máte jasnou představu, jaké šaty hledáte, není nic jednoduššího, než prozkoumat pár online obchodů a zjistit, zda vaši věc vůbec nabízejí. Spousta e-shopů navíc umožňuje i zjištění stavu a velikosti vámi vybraného modelu na prodejně. Třikrát hurá! A konec zbytečnému pobíhání po obchodech.

Vybočte ze stereotypu

Nakupujete stále v těch stejných obchodech a ty nic z toho, co byste si představovala nenabízejí? Zkuste se poohlédnout i jinde. Uvidíte, že budete nabídkou “nových” obchodů mile překvapeni.

Navštivte jiná oddělení

Zkusili jste někdy nakupovat v pánském? Že ne? Šaty a sukně tam sice nepořídíte, ale košile, trička, svetry, nebo mikiny? Věřte, že se v pánských odděleních skrývá hned několik pokladů. Nemluvě o neustále volných kabinkách.

Second chance

Dejte oblečení druhou šanci a zajděte do second handů. Není nic lepšího, než najít skvostný při troše štěstí i designérský kousek za pár korun.

Nenakupujte zbytečně

Jste zklamaní z toho, že jste si nic nevybrali a máte pocit, že si prostě za každou cenu musíte něco koupit? Možná, že zažijete chvilkovou euforii z nákupů, ale doma při pohledu na ten zbytečný a nehodící se kousek hodně rychle vystřízlivíte.