Co je nového v nákupním centru Eurovea?

/ Redakce

Jsou místa, kam přijdete, a hned jste si jisti, že se stanou vaší srdeční záležitostí. Učaruje vám jejich atmosféra, architektura, vůně či energie, kterou na vás působí. A přesně taková je Eurovea, kde najdete všechno, co potřebujete, dokonce ještě něco navíc. Prostě kamarádka, se kterou se rozhodně nebudete nudit a která navíc váš život obohatí o plno novinek z oblasti módy, kosmetiky a gastronomie. V průběhu tohoto roku přibyly do portfolia nákupního centra Eurovea další nové módní a gastronomické koncepty.

Móda je hra

V nákupním centru na Dunaji nedávno otevřela dveře svého provozu oblíbená holandská značka Rituals – luxusní tělová a domácí kosmetika, inspirovaná autentickými východními rituály. Přibyl také originální butik Karl Lagerfeld, nabízející slovenskému zákazníkovi kombinaci nenuceného pařížského stylu a „rock-chic“ elegance. Butik je inspirován domovem a kanceláří jednoho z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů. Karl považoval módu za hru a to vše teď najdete na jednom místě. Milovníky inovativní módy určitě též potěší maďarská značka Sugarbird, která přišla do Eurovey ze sousedního Maďarska. Pochází z Budapešti a svůj příběh v módním světě žije už více než deset let. Na trendových outfitech spolupracuje se společnostmi jako Disney či the FOX Studios a bezpochyby vás okouzlí i její kolekce inspirovaná extravagantní Fridou Kahlo, plná květů a barevných vzorů, nebo nejnovější kousky s rozkošnou Bambi. Originální outfity přicházejí do butiku v prvním poschodí každý týden. Hned naproti najdete úplně nový sortiment tradiční české značky Kara, která klade důraz na propracované detaily a nejvyšší kvalitu používaných materiálů. Podařilo se jim skloubit dlouholetou tradici s moderními trendy. Koupíte tam dámskou a pánskou módu z pravé kůže a kožešin, koženou galanterii a doplňky. Jejich výrobky vydrží po mnoho sezon. Kvalitu a prémiový design objevíte v italském fabio gatto v tomtéž poschodí. Čekají tam na vás designové značky jako například Ballantyne 1921, Zannellato, Spalding, Peserico, Parajumpers, L‘Autre Chose a další.

Originalita a kvalita na prvním místě

Ve sníženém přízemí přibylo něco speciálního pro pány. Kiosek cigary.sk je prvním prodejním místem s luxusními doutníky a doutníkovými doplňky, kde každý týden najdete čerstvé a zajímavé typy doutníků, které dodají každému dnu ten správný styl. S výběrem vám rádi poradí, ať jste ve světě doutníků nováček, nebo zkušený odborník. Nejnovějším přírůstkem je též největší síť dárkových prodejen na Slovensku Albi. Albi nabízí komplexní sortiment dárků, přání, společenských her a dárkového balení. Cílem této značky je pomoci zákazníkům vybrat vhodný dárek v dostupných cenách pro každou příležitost. Přidanou hodnotou je originalita dárků a osobní věnování, které najdete na velké části zboží. Rozrůstá se též stále oblíbenější nabídka restaurací a gastronomických zážitků. Mezi stravovací provozy se nedávno zařadil JUMP STREET – FIT s úplně novým konceptem. Vybrat si můžete z teplých a studených jídel, která jsou založena na zdravých surovinách, jako například bulgur, kuskus, merlík, luštěniny a mnoho druhů zeleniny. V nabídce nechybí ani zdravé a veganské formy sladkostí, jako tapiokový jogurt na několik způsobů. Na kvalitě a poctivosti si zakládají potraviny Farmfoods, slovenská síť domácích lokálních potravin, kde koupíte jen ty nejkvalitnější výrobky. Z farmy na stůl se tak zákazníkům dostanou potraviny, které jsou připravené v maximálně možné míře bez „éček“ a bez GMO. Jejich provoz najdete u „foodcourtu“ v prvním poschodí.

Světová gastronomie a koktejl v kabelce

Neopakovatelnou atmosféru promenády podél Dunaje tvoří restaurace, kavárny a bary nabízející prvotřídní gastronomii, výborné nápoje a jeden z nejkrásnějších výhledů v Bratislavě. Pomalu plynoucí evropský veletok je oblíbenou kulisou mnoha gastronomickým zážitkům, místo setkání nebo obchodních rokování. Tyto restaurace se pravidelně umísťují v žebříčcích nejlepších restaurací v Bratislavě, mimo jiné i díky pohodlnému parkování či blízké dostupnosti do centra města. Před pár měsíci rozmanitou paletu restaurací na promenádě doplnil unikátní koncept pod názvem CLIQUE Café & Bar. Návštěvníkům nabízí prémiovou kávu, „signature cocktaily“ kopírující lidské smysly, prémiové zákusky z dílny známé moderátorky Adriany Polákové, chutné jídlo, ale i stylovou atmosféru moderního interiérového designu. Určitě vám doporučujeme ochutnat Šanelku. Je to koktejl podávaný v mini kabelce, servírovaný s perlami, živými květy a parfémem. Za návštěvu stojí také restaurace Sajado. Je s Euroveou propojená už od jejího začátku a po desíti letech provozu se majitelé rozhodli pro rozsáhlou rekonstrukci prostorů. Ta přinesla této stálici nový nádech v duchu industrialismu a Asie. Kromě obnoveného interiéru a terasy si můžete pochutnat i na upraveném menu, které pro vás připravují zkušení čínští kuchaři. V nabídce tady mají čokoládovou fontánu a netradiční dezerty, jakým je například smažená zmrzlina.