Co nového se děje v módních domech?

/ Redakce

Zdá se, že se šílenství kolem výměny kreativních ředitelů snad alespoň na chvíli uklidnilo. Co nového se teď vlastně v módních domech děje?

Saint Laurent

Anthony Vaccarello, který přesídlil z Versace do Saint Laurent představuje další ze svých nových počinů. Před nedávnem jsme mohli vidět na PFW jeho první kolekci. Teď nám představil krátký film, ve kterém v hlavní roli hraje rapový král Sccot Travi$. Film režírovala Nathalie Canguilhem a kromě Scotta v něm můžeme vidět nové tváře, jako je například Agnes Akerlund, David Friend, nebo Vittoria Ceretti, která pro Anthonyho šla jeho první srpnovou přehlídku.

Jil Sander

Vypadá to, že brzy nastanou velké změny. Jil Sander hledá nové designery. Kdo usedne na designérské křeslo tentokrát? Po odchodu Rafa Simonse do Dioru jeho místo převzal Rodolfo Paglialunga, který si své místo drží doteď. Jenže to se může změnit. Kým by eventuelně mohl být Rodolfo nahrazen? Spekuluje se o jménech Simons Porte Jacquemus, nebo Lucii Meier. Jak to všechno dopadne nám úkáže čas.

1193970

Dior Homme

Vypadá to, že se s fashion filmy letos roztrhl pytel. Kultovní filmový režisér Larry Clark totiž natočil krátký film pro Dior Homme. Podívejte se sami na to, co Larry v jeden a půl minutovém filmu předvedl.

 

zdroj : WWD.com, dazzeddigital.com