Beyoncé bude mít dvojčata. Co ji čeká, ví naše redaktorka, dvojče!

/ Redakce

Beyoncé čeká dvojčátka a celý svět je z toho paf. Proč nás dvojčata tak fascinují a máme z nich větší radost než z jedináčků? Jsem sama z dvojčat, takže vím o čem mluvím.

Když některá celebrita oznámí, že čeká dítě, je to vždy velká sláva. Když ale oznámí, že očekává hned dva přírůstky, je to sláva dvojnásobná. Dvojčata nás zkrátka fascinují. A vlastně je to pochopitelné.

Já mám dvojče a občas jsem tím také fascinována. Nedějí se nám takové ty věci, jakože mě bolí ruka a pak se dozvím, že si ji sestra zlomila. Takhle propojené nejsme. Ale pravidelně se nám stává, že řekneme obě ve stejnou chvíli to samé. Stejné slovo, stejnou větu, stejný vtip. A lidé okolo, kteří to ještě neznají, jsou z toho v šoku.

ashley-olsen-mary-kate-olsen

Nejslavnějších dvojčata historie: Mary Kate a Ashley Olsen

Dvojčátka jsou dvojitý zázrak a celé to sourozenecké propojení je v případě dvojčat ještě zajímavější.

Navíc, co je na dvojčatech skvělého je, že je můžete oblékat stejně. Jasně, když dvojčata nosí celý život stejné oblečení, je to minimálně divné. Ale u malých dětí je to rozhodně roztomilé.

roberts

U dvojčat je ale zajímavá ještě jedna věc. Ta podoba! Někdy se stane, a nezáleží na tom, jestli jsou jednovaječná, nebo dvojvaječná, že vypadají naprosto stejně. A to je teprve psycho! Představte si, že někdo na světě vypadá úplně stejně jako vy! Není to šílené?

Jistě vás také napadá, jaké to je vychovávat dvojčata. Zastávám názor své mámy. Péče o dvojčata je jen o něco náročnější než péče o jedno dítě. Všechno totiž děláte dvakrát. Oproti tomu péče o děti, které jsou od sebe třeba dva roky, je strašně náročná. Každý má jiný režim, jí jiné jídlo, nosí jiné oblečení, umí jiné věci. Prostě blázinec.

J_Lo_Twins

A negativa dvojčat? Můj případ to naštěstí není, ale někdy jsou dvojčaty tak moc fascinující pro vlastní rodiče, že ze sourozenců udělají v podstatě jednu osobu dvakrát. Stejným oblečením to pak bohužel nekončí. Přihlásí je na stejné kroužky, dají je do jedné třídy, na stejnou střední i stejnou vysokou. Ty děti pak už vlastně ani jinak žít neumějí a nechtějí. Proto dělají všechno společně, jsou tak zvyklé.

7 celebrit, které mají dvojčata:

Sarah Jessica Parker

Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge

Mathew+Broderick+Sarah+Jessica+Parker+take+Z8WlCrYdQAsl

Celine Dion

Eddy a Nelson

1297793912410_ORIGINAL

Jennifer Lopez

Emme a Max

jlo

 

Marcia Cross

Eden a Savannah

Marcia+Cross+Tom+Mahoney+Take+Their+Daughters+-thj8OKSjXXl

Angelina Jolie

Vivienne a Knox

Angelina Jolie In London With The Kids

 

Mariah Carey

Monroe a Moroccan

0104-mariah-inset-810x960

Julia Roberts

Hazel Patricia a Phinnaeus Walter

192c99430aa70c2fe35d24c0240ac7d2

Foto: Pinterest