Bonprix – slevové kódy

Někdo to bere jako adrenalin, když hledá výhodné ceny vybraného zboží. V podstatě jde i o selekci zboží. Když se rozhlížíte po nabídce zboží za plnou cenu, nevíte, co vybrat. Pokud máte ovšem před sebou slevy, už se vám vybírá lépe, že? Jednak toho nakoupíte víc a máte radost, že ušetříte. Dnes se vám slevy navíc doslova servírují pod nos. Nemusíte hledat na jednom brandu slevy na jejich značku, pak se zase přesunout jinam. Například na Slevovykupon.net najdete vše pohromadě. Je zde nabídka od vyhlášených a vyhledávaných brandů, ať jde o módu, kosmetiku, elektroniku nebo nábytek. Server na tyto slevové kódy funguje od roku 2013 a už ve svých počátcích si za pár týdnů získal přízeň tisíců registrovaných uživatelů. Ti ocenili největší nabídku slevových kupónů na internetu. Nutno dodat, že výsadní pozici si Slevovykupon.net drží stále. Naleznete na něm nabídky stovek značek, které jsou poskytovány zdarma. A vše je tak snadné. Jak pro nakupující, kteří při nákupu zadají nebo ukážou kód kupónu, tak i pro prodejce, kteří svoji nabídku mohou zdarma a jednoduše připojit. Najdete zde proto ty nejoblíbenější obchody, jako Alza.cz, Notino.cz, Zoot.cz, AboutYou.cz nebo si vyberete Bonprix slevové kódy. Navíc jsou zvýrazněné opravdu exkluzivní akce, doporučený jsou i slevy, které brzy končí. Na druhé straně, pro obchodníky je snadné se zapojit do katalogu. Může to udělat jakýkoliv eshop, kamenná prodejna atp. Nabídku stačí jednoduše a zdarma přidat online.

Slevové kódy vám ušetří až 75 % výdajů!

Zejména v dnešní době oceníte jakoukoli výhodnější nabídku. Ceny rostou, platy moc ne, ale životní potřeby se neptají. Proto je skvělé najít slevy na jednom místě. Když se slevy dobře nahledají, ušetříte podle průzkumů trhu až 75 % běžných výdajů za jediný měsíc. Ovšem je jasné, že ne každý chce brouzdat po všelijakých stránkách, proto ušetřete čas a založte si jen jednu stránku, která pro vás bude přehledná a budete vidět nejen slevy oblíbených firem, mrknete i na upozornění na končící akce. Výhodou osvědčeného webu je i spolehlivost. Některé obchody totiž třeba uvedou, že daná věc je zlevněná z určité částky, ale původní cena ve skutečnosti tak vysoká nebyla, což v množství nákupů nemůžete ohlídat.

Jak fungují slevové kódy?

Slevové kódy jsou doslova trendem. Využívají je firmy, které prodávají a skrze slevové portály je šíří dál, takže jde i o reklamu. Samozřejmě jsou zde pak i cesty skrze influencery. Jenže jistě to znáte. Víte, že jste někde viděli slevu na nějakou značku, ale už nevíte, u jakého influencera to bylo a jaký byl kód. Na slevovém serveru se vám nic neztratí. Slevy mají navíc i pozitivní vliv na zákazníky, protože jde o pozornost pro ně. Například podle jedné americké studie se zjistilo, že ti zákazníci, kteří získali voucher v hodnotě 10 dolarů, byli šťastnější než ti, kteří ho nedostali. Jen tak pro zajímavost, první slevovou akci přinesla na trh Coca-Cola, která v roce 1887 rozdávala kódy opravňující ke slevě na další nápoj.

Jaké slevy jsou nejoblíbenější?

Je spousta typů slev, které mohu obchody zákazníkům nabídnout. Jednak se nabízí slevové kódy pro nové zákazníky. Také se poskytují slevy při nákupu nad danou částku. Velmi oblíbené jsou slevové kódy na poštovné či dopravu zdarma. A samozřejmostí jsou slevové kupóny pro věrné zákazníky, když občas e-shop odmění své zákazníky za věrnost.