Coachella: Instagramové a módní výkřiky ze slavného festivalu

/ Redakce

V Kalifornii právě skončil první víkend slavného hudebního festivalu Coachella. Zasvěcení už asi tuší, že o hudbu tady až tolik nejde. Hlavní je se pořádně předvést a vše nezapomenout sdílet na Instagramu. Jaké příspěvky byly na sítích nejvíce vidět?

Třásně, ty nejkratší šortky, květinové koruny, bižuterie na tělo, kamínky na obličeji, to všechno patří ke Coachelle pomalu více než hudba. Z jednoho z největších hudebních festivalů se stalo módní molo, kde boho styl (bavlněné halenky, hnědé kotníčkové boty, třásně, třásně, třásně, motivy krojů ze zemí východní Evropy) vládne a ten, kdo odkryje více kůže, vyhrává.

Na skvělé umělce (ti nejlepší na světě) a nabitý program se často úplně zapomíná. Když řeknete Coachella, většině lidí se vybaví puberťačky v květinových korunách, které vůbec netuší, jaké kapely vlastně hrají, přišly se jenom ukázat, zůstat in a hlavně se vyfotit.

A koho na takovém festivalu ještě potkáte? Všechny módní influencery, na které jen pomyslíte, Youtubery a Youtuberky, celebrity všeho druhu a andílky ze stáje Victoria’s Secret, které všem přišly ukázat vydřený sixpack a extra dlouhé štíhlé nohy.

Herečka Shay Mitchell a její nafukovací plameňák, který jistě do měsíce dobude instagramové  účty napříč světem. Vsaďte se!

e3271671db3363b8ebd84c6e41f2cd5e

Jeden z nejdéle sloužících andílků, Alesandra Ambrosio, je festivalovou stálicí. Nechybí nikdy a vždycky je obklopena partou stejně stylových kolegyň.

alessandraambrosiocopy

b6d5e4a2-7158-4bc1-ba12-b8754228708f

Influenceři nechybí. Negin Mirsalehi a Julie Sariňana jsou nerozlučné. 42a00ed134dfa190660620e7029e1322

Jenner Kendall si ze skandálu kvůli reklamě na Pepsi nic nedělá a užívá si festival plnými doušky. A to je dobře. A Kylie?

rs_600x600-170416195128-600.Kendall-Jenner-Kylie-Jenner-Coachella.kg.041617

Ta stihla změnit barvu za první víkend hned dvakrát. A vypadá, že je taky v pohodě.

kylie-jenner-highlighter-hair

Ani povoláním dedička Paris Hilton tento víkend na festivalu nechyběla a svůj outfit vyladila do posledního křidélka.

paris hilton

Co vám letos v létě rozhodně nesmí chybět? Ab crack, neboli čára uprostřed břicha. Feministka a modelka Emily Ratajkowski už jí má.

emrata

Jeden víkend je za námi. Za týden pokračujeme. Stay tuned!

Foto: Instagram