Cvičení, které vás bude bavit, i když je venku teplota pod bodem mrazu

/ Redakce

S klesajícími teplotami venku často klesá i jakákoliv chuť na tělesnou aktivitu. My jsme ale pro vás našli ta nejlepší cvičení, která vás vytáhnou z postele, i když je venku pod nulou.

Máte na výběr : zůstat doma, nic nedělat a po Vánocích se proklínat, kolik jste to zase nabrala. Nebo se zvednout a jít. Stačí tak málo!

Tanec

Pochmurné počasí vám na náladě moc nepřidá, stejně tak jako narůstající zadek. Zabijte dvě mouchy jednou ranou a vydejte se na hodiny tance! Příval endorfinů a energie zaručen! Vyzkoušejte dancehall, twerk, nebo novinku total barre, která spojuje prvky baletu a pilates.

momento-hipnotizante-7

Hot Yoga

Máte rádi teplo? Pak si určitě zamilujete Hot Yogu! Ta se svičí ve vyhřívaném sále o teplotě 38 – 42 °C. Teplo zajistí lepší rozehřátí a prokrvení těla, které je pak intenzivněji připraveno na cvičení. Kromě pevného těla a lehčí mysli hot yogou docílíte i posílení imunity, nebo zvětšené kapacity plic.

In complete control of her mind and body

Plavání

Zapomeňte na drkotání zubů v ledové vodě a vyrazte do pořádně vyhřívaného bazénu! Nejenže při teplotě nad 26°C pro vás nebude plavání utrpením, ale hlavně budete lépe spalovat, protože tělo nebude podchlazené. Pro ještě lepší účinek a relax si naordinujte střídavé plavání se saunováním. Po téhle dvojici se budete cítit jako znovuzrozená nejen vy, ale i vaše tělo.

66

Foto: Pinterest