České hvězdy na filmových premiérách

/ Redakce

Premiéry filmů se ani u nás neobejdou bez zvučných jmen a nekončících večírků. Jeden rozdíl tu ale je, módní styl, který celebrity volí. Směsice je to často vskutku pestrá a ani premiéra filmu oceněného 12 Českými lvy Masaryk toho není výjimkou.

Kristýna Leichtová patří mezi herečky, které mají co ukázat a rády to dělají. Na premiéře filmu Masaryk ohromila hlubokým výstřihem.

profimedia-0322990390

Andrej Babiš se svojí partnerkou Monikou se rovněž účastnil premiéry filmu Masaryk, který se mu možná stane inspirací. Monika Babišová ukázala žhavý trend v podobě maxi plisované sukně a kabelku značky Fendi, kterou v poslední době nosí nejčastěji.

profimedia-0322991001

Poprvé od zasnoubení vyrazil Richard Genzer se svojí partnerkou Markétou do společnosti a rovnou na nejočekávanější premiéru filmu Masaryk. Jeho nastávající rozhodně patřila mezi nejlépe oblečené dámy večera. Na rozdíl od jiných si byla vědoma důležitosti akce.

Richard Genzer, Markéta Jiránková

Jitka Schneiderová vyrazila na premiéru po boku svého dlouhána Lukáše. Nicméně její outfit se hodil spíše pro jarní nákupy než na slavnostní premiéru. Jitka to rozhodně umí lépe.

Jitka Schneiderová, přítel Lukáš

Zrzavá herečka Denisa Nesvačilová si vyrazila na filmovou premiéru se svým přítelem Danem. Ve svém hravém outfitu byla nepřehlédnutelná, ale rozhodně ne dobře oblečená.

Denisa Nesvačilová, přítel Dan Pánek

Petra Hřebíčková je po porodu už ve skvělé kondici, a tak mini šaty jí sedly, ale co ty lesklé punčocháče? Není nejvyšší čas je zakázat!

profimedia-0322990910

Herečka Elizaveta Maximová z ruské Kazaně se natrvalo usadila v českém filmu. Na tiskové konferenci k minisérii Spravedlnost jí to mimořádně slušelo. To je outfit hodný filmové hvězdy.

profimedia-0322967032

Foto: Profimedia.cz