České modelky opět bodují a celebrity s nimi drží krok

/ Redakce

V předvánočním čase je vždy velký shon a to nejen ten nákupní, uklízecí, ale i ten slavnostní, který nabízí řadu společenských událostí, ale i modelingových soutěží nebo uvádění nových tváří na trh. A které české známé tváře stály v popředí posledních dnů? A jak jim to slušelo?

Jana Tvrdíková, patnáctiletá dcera bývalého ministra obrany Jaroslava Tvrdíka, se stala vítězkou modelingové soutěže Elite Model Look. Další velký úspěch české krásy se zrodil v portugalském Lisabonu a to před očima obou rodičů Jany. Nyní už jen vyčkejme na titulní stranu, ze které tvář nové vítězky dobude svět.

Jana Tvrdíková

Jana Tvrdíková

Česká topmodelka Karolína Kurková je jednou z tváří nové kampaně Karen Millen podzim/zima 2016.

aw16_lp-v4_08

karolina-kurkova-for-karen-millen

Další česká modelka Petra Němcová se v Miami účastnila akce značky Dior a v kombinaci bílých šatů s koženou bundičkou vypadala úžasně.

Dior Lady : Art Miami Launch Event, Dior Miami Design District  Miami, Florida, USA - 29 Nov 2016

Tento týden proběhlo finále soutěže Czechoslovak Topmodel 2016, které moderovalo mimořádně stylové duo herečka Jenovéfa Boková a herec Jan Cina. Během večera oblékli rovnou dva outfity a vždy byli dokonale sladěni.

profimedia-0307023824

Jan Cina, Jenovéfa Boková

Na české finále modelingové soutěže i celebrity vynesly modely českých módních návrhářů. Bloggerka Ina T. zůstala věrná dvorní návrhářce Liběně Rochové a herečka Ivana Jirešová pro změnu značce Leeda, pod jejímž jménem tvoří designérka Lucie Kutálková.

Ivana Jirešová

Ivana Jirešová

Ina T.

Ina T.

Foto: Profimedia.cz