Eso v rukávu Zuzany Kubíčkové v sezóně S/S 2016

/ Redakce

Zuzana Kubíčková při tvorbě kolekce jaro/léto 2016 vsadila všechny karty na dekadentní potěšení ze hry, které s patřičnou noblesou již podruhé v její v kampani předvedla herečka Táňa Pauhofová. Všudypřítomný adrenalin z hazardu se do kolekce otiskl ve formě motivů karetních symbolů v barevných výšivkách a aplikacích. Zábrany šly stranou, zelenou dostala odvaha a chuť riskovat. Ale není se čeho bát, je to jen hra…

V kolekci se jako dva vášniví hráči přebíjí motiv hazardu s něžnou rafinovaností. Návrhářka Zuzana Kubíčková si proto jako stěžejní barvu vybrala pro ni atypickou černou, která společně s béžovou a bílou tvoří základní paletu, do níž vstupují kanárkově žlutá, červená, tyrkysová, fuchsiová, sytě zelená, světle šedivá v podobě výšivek. Jednoduché klasické střihy a jejich detailní zpracování dávají vyniknout strukturám látek a barevným ornamentům. Některé modely linii těla kopírují, jiné mu naopak dávají úplnou volnost, ale vždy upozorňují na ladnou ženskou křivku. Zuzana zůstala věrná přírodnímu hedvábí, které zkombinovala se smyslnou krajkou, lesklou organzou a bavlnou.

ZK_SS2016_TANA1598 P

Teplé letní večery přímo vybízejí k oslavě života a nespoutané zábavě, proto mi při tvorbě kolekce byly inspirací. Modely jsou určené k divokým večírkům, velkorysým večeřím nebo chvílím stráveným v soukromí. Možností je nespočet, stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci,“ říká návrhářka Zuzana Kubíčková.

ZK_SS2016_TANA1755 P

Transparentnost, opálový odlesk a mix karetních symbolů koketují s čistými liniemi v podobě šatů, sukní, bolerek, kabátků, širokých kalhot, košil a topů. Žena, která se nechá lapit kolekcí, se na opulentním večírku promění ve svůdnou divu a na dopoledním brunchi odzbrojí svou křehkostí. Koktejl hořké chuti se sladkým koncem jako neodmyslitelný doplněk, a hra může začít…

ZK_SS2016_TANA1851 P

Tváří kampaně je již podruhé herečka Táňa Pauhofová, která se stává leitmotivem kolekcí návrhářky Zuzany Kubíčkové, a tvoří tak neodmyslitelnou součást značky.

Mám radost, že s námi Táňa pokračuje ve spolupráci již druhou sezónu, tentokrát v kampani pro kolekci jaro/léto 2016 opět v režii fotografa Karla Losenického. Táňa se dokonale vcítila do ducha kolekce, ve které ukazuje své další já a pozvedává rafinovanou ženskost hvězdným směrem. Vyzařuje z ní svůdnost a požitek a to je přesně ono. Našly jsme se,” doplňuje Zuzana Kubíčková.

Protože se návrhářka nechala při tvorbě kolekce unést potěšením ze hry, doplnila ji prádlem, které by bylo hříchem schovávat. Dokonale vystihuje ženu, která ztělesňuje všechny aspekty její tvorby. Je spojením pikantní nevinnosti a provokace, jemné dívky a zralé ženy probouzející mužskou fantazii. Voyerské oko tak zachytí průhlednou černou krajku zdobenou karetními symboly zkrášlující kolekci jaro/léto či kombinaci jemné síťky s tělovým hedvábným saténem. Jednotlivé díly umožňují rafinované vrstvení, které umocňuje smyslnost výsledného modelu.

Foto: Karel Losenický