Krása a elegance v Budha baru

/ Redakce

Na konci května proběhla další skvělá módní přehlídka stálice českého návrhářství Tatiany Kovaříkové. Tentokrát se odehrála v Budha baru, který svým netradičním tak trochu tajemným prostředím a atmosférou povznesl přehlídku na nezapomenutelný zážitek. Moderátorkou večera byla Mahulena Bočanová, která je i věrnou zákaznicí Tatiany.

I tento večer Mahulena zářila v modelu TATIANA. Večera se účastnily i další typické tváře značky TATIANA a to Tereza Kostková, Monika Absolonová nebo Jitka Asterová. Nicméně, ve chvíli, kdy jste do Budha baru vkročili, bylo vám ihned jasné, že tento večer se skutečně ponese ve jménu této návrhářky.

Téměř každá žena ten večer oblékla nějaký z modelů TATIANA a rozhodně to všem velice slušelo. Jak jednou Jitka Asterová řekla, “modely Táničky je lehké nosit kdykoli a to doslova. Když za několik let otevřu svoji skříň a cokoli od Táničky z ní vyndám, mohu si to opět obléct a vím, že budu vypadat skvěle a stále trendy”. Ano, to je skutečně motto této návrhářky. Její modely můžete obléknout kdykoli, a proto je to i dobrá investice do budoucna.

I modely, které ten večer modelky v čele s Andreou Verešovou, toho byly důkazem. Černobílá kombinace opět vládla, nádherné kytice, které jsou znakem módní značky, nechyběly, splývavé, vysoce kvalitní materiály hrály hlavní roli a jednoduchý elegantní styl dominoval. Závěrečné defilé se neobešlo bez velkého potlesku, který vyzval opět skromnou návrhářku k tomu, aby alespoň na okamžik předstoupila před své věrné publikum.

 

0 Comments

    Leave a Comment