ODIVI

Návrhářka Iva Burketová v sobotu představila svoji novou kolekci s názvem Ventures. Ta specifikovala dobrodružství, zázraky a objevování. Iva zde pokračuje v míchání vlastních tisků, které kombinuje jak s high fashion, tak s funkčními materiály. Tím poukazuje na univerzálnost kolekce. Ta byla sportovní, klasická a přesto sexy. Nechyběly oversize kabáty, mikiny, sukně i šaty. Kolekci doplnily modely slunečních brýlí JULBO Vermont. Nás nejvíce učarovaly fluffy svetry, do kterých se máte chuť ihned, co je uvidíte, zabalit.

doclanku

Monika Drápalová

Monika Drápalová nás ve své nové kolekci jako kdyby vzala do světa nových technologií. Hlavním prvkem celé kolekce byly grafické materiály a tisky, které působily doslova jako právě namalované na recyklovatelný materiál. V kolekci se objevily jak dámské, tak pánské modely. Celá kolekce pak perfektně korespondovala s extravagantním make-upem, který byl inspirován woodoo panenkami.

doclanku

Kateřina Geislerová

Nová kolekce nesla název EVOLUSHION a byla o adaptování se daným situacím, vyvíjení se a hledání nových přirozeností. Geislerová se v nové kolekci snažila porušit zažité koncepty a vyhledat jak nové tvary i formy. Kolekce se nesla v příjemných podzimních barvách. Odstínech hnědé, zelené a šedé, které stavěla do kontrastu s ostře červenou. Velký důraz kladla na detail a to v podobě návleků bot, které dokonale podtrhly celou kolekci. Byli i tací, kteří si mysleli, že se jedná o kozačky zvláštního střihu. Jen pro pletené kukly bude těžké najít uplatnění, když zima bývá u nás už jen velmi mírná.

doclanku

Foto: MBPFW