Ráda bych vás proto pozvala na brněnskou akci, která se uskuteční ve dnech 14. – 16. června. V pátek, sobotu a neděli si totiž můžete přijít odpočinout do prostor Místodržitelského paláce Moravské galerie, kde se bude konat výběrový trh české nezávislé módy a designu Open Space Market.

Letos najdete mezi vystavovanými předměty papírnické potřeby MOU, šperky z filcu Morrows, aktuální holínky slovenské Novesty nebo designové obaly, tašky a samozřejmě mnohé další nápadité a originální předměty.

Pořadatelem této akce je zdejší módní značka Lovemusic (pod jejichž taktovkou byl také poslední Factory Fashion Market) a Moravská Galerie. Reprezentativní prostory paláce se v galerii na tento víkend promění v centrum české nezávislé tvorby, která bude volně přístupná všem návštěvníkům včetně příjemné hudby a tanečních vystoupení. Těšit se můžete i na paralelně probíhající koncerty s názvem Jaro na nádvoří (v sobotu market navštíví např. Monika Bagárová, která určitě nejen svým hlasem zpříjemní celý program).

Na všechny tvořivé čekají workshopy, a tak se budete moci prostřednictvím zábavného programu naučit, např. jak na výrobu potištěné bavlněné tašky nebo dekorativních papírových krabiček.

Pokud tedy nemáte plány na víkend, přijďte pokochat své oko, zaposlouchat se do příjemné hudby a třeba si udělat radost originálním kouskem nebo dárkem pro někoho blízkého.

Vstup na Open Space Market je zdarma.

visual_poster[1]

Foto: Novetrhy.cz