Módní výstava GRACE’N’GLAMOUR

/ Redakce

Letos 14.5. již po sedmé proběhne módní událost s prodejním podtextem Grace’n’Glamour. Tentokrát nás pořadatelé zvou do Novoměstské radnice.

V nádherných historických sálech Novoměstské radnice se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou. Designéři vám budou opět osobně k dispozici. Stačí se jen ptát a na odpovědi nebudete dlouho čekat. Navíc určitě odejdete s novým kouskem, který oceníte nejen vy, ale určitě i vaše okolí. Právě tento den budete mít jedinečnou možnost oživit váš styl osobitým modelem, který pro vás návrhář může sám vybrat, pokud ho necháte. Kdy si takovýto servis jindy užít než v tento výjimečný den.

Dominika a Jaroslava Sedláčkovy

Dominika a Jaroslava Sedláčkovy

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem. Poprvé se představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace’n’Glamour.

Alena Heinrichova

Alena Heinrichova

Za módu zde nebudou chybět značky a designéři Natáshe, Markéta Kopecká, Jana Minaříková, Jaroslava Procházková, Dita Bednářová, Kateřina Geislerová, La Femme Mimi, Elisha, Jaroslava Sedláčková, Yoka Sola, Chercher, Iveta Pecuchová, Land Kay a Ditafil. Šperky budou reprezentovat Michal Kadaník, Věra Nováková, Alena Heinrichová, Lucie Řezbová, Kateřina Sochorová, Honza Horníček a Adéla Kodoňová. Nemohou chybět ani doplňky jako designové obroučky Optik Žilka, Alena Bělíková (LA MODE DE BOHEME) a Michaela Olehlová (MiOL).

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová

Návštěvníci této módní události budou prvními, kteří mohou obdivovat limitovanou kolekci prstenů z drahých kamenů, která prezentuje jedinečný talent šperkařky Věry Novákové, která v tento den představí novou kolekci šperků LINEA.  Ve své nejnovější kolekci LINEA nechává designérka promlouvat samotnou materii drahého kamene. Ten není zasazen do lůžka, ale díky speciální, téměř neviditelné konstrukci nad prstem jakoby levituje, vznáší se. „Ze svých cest po celém světě si pravidelně vozím drahé kameny. Rozhodla jsem se je nyní spojit do jediné kolekce. Každý kámen má svůj příběh. Třeba ten velký kulatý tyrkys jsem si přivezla ze svého pobytu v New Yorku, kde jsem působila u slavného ilustrátora Petra Síse,“ říká Věra Nováková o nové kolekci.

Věra Nováková

Věra Nováková

Program bude opravdu pestrý a vy si nezapomeňte do svých diářů udělat poznámku. 14.5. Novoměstská radnice, Praha 2, od 14,00 do 20,00 hod. My tam budeme.

Foto: Archiv firem