Plné řady diváků mohly obdivovat průřez kolekcemi večerních šatů z posledních pěti let. Některé modely, které zde byly k vidění, je možné rovněž shlédnout i na světové výstavě Valentino “Master of Couture” v Londýně. Modelky navíc zdobily i zářivé šperky Alo Diamods.

Hostem večera byla dvojnásobná maminka a topmodelka Simona Krainová, která přišla v doprovodu svého manžela Karla Vágnera a nutné podotknou, že ve skvělé formě. I ona zářila v ikonických večerních šatech Valentino z první linie v červené barvě, která je pro Valentina striktně charakteristická. I když ten den Simona fotila kampaň pro zmiňovanou značku Alo Diamonds, únava z celého dne na ni nebyla znát. Navíc ji čekala i oslava jejích kulatých 40. narozenin, takže její den byl nabitý do poslední minuty.

Kromě ikonických červených šatů ten večer byly představeny i světle růžové ručně vyšívané, které se v roce 2007 objevily na titulní stránce britského VOGUE.

O líčení modelek se postarala luxusní francouzská značka Lancôme a o účesy Toni&Guy Hairmeetwardrobe. Šaty by bez dokonalého make-upu a účesu nikdy nevynikly tak, jak je sám návrhář tvořil.


Foto: profimedia.cz; Besim Mehinbašić