Butik Tory Burch dnes otevřen!

/ Redakce

O tom, že se v Pařížské ulici 18 otevře butik slavné designérky Tory Burch jsme vás již informovali. Dnes přišel den D, kdy se brány butiku otevřely.

Tory Burch chce v Praze navázat na svůj dosavadní úspěch v Evropě, kde již otevřela butiky v Paříži, Londýně, Mnichově, Miláně, Římě a v Istanbulu.

Na ploše 160 metrů čtverečních a ve dvou podlažích najdete kompletní kolekci Tory Burch, včetně konfekce, bot, kabelek, doplňků, šperků a hodinek. Na fasádě butiku nechybí charakteristický elegantní mosazný detail, podpis Tory Burch, podle kterého poznají zákazníci butik na první pohled. Interiér je, stejně jako u všech ostatních butiků, navržený samotnou Tory Burch a architektem Danielem Romualdezem tak, aby dýchal rezidenční atmosférou.

IMG_5453

Značka Tory Burch vstoupila na trh roku 2004, kdy otevřela malý butik v sousedství manhattanské Nolity, a její klasické a bohémské estetično zaujalo znalce vkusu od samého počátku. Raketový start od ženy v domácnosti, matky na plný úvazek až k milionářce a úspěšné ženě, je obdivuhodný a velmi inspirující pro nás všechny. Když si doma v kuchyni začala kreslit své nápady, chyběl jen krůček ke splnění onoho pověstného amerického snu. Vysoce uznávaný magazín WWD označil Tory Burch jako značku patřící mezi nejvíce digitální a důvtipná módní jména současnosti. A právě pro portál WWD sama návrhářka uvedla, „Evropa je pro nás skvělým trhem“. Po Paříži (kde svůj butik osobně představila začátkem července v rámci Couture přehlídek) se dnes, díky společnosti LBM, otevírají brány butiku Tory Burch v Praze a já osobně neskrývám absolutní nadšenost. Není tajemstvím, že tuto dámu obdivuji a její móda je to, co naší zemi zkrátka chybělo.

IMG_5452

Dle dostupných informací Tory Burch otevře butiku ještě v Santiago, Chile, Cairo, Kuwaitu a Hong Kongu.

TORYBURCHPRAGUE

Foto: LBM