Tři české designérky spojily svou vášeň pro styl do jednoho prostoru. Kdo a kde?

/ Redakce

Tři uznávané dámy české módy a designu otevřely společné místo, kde prezentují svoji unikátní tvorbu. Módní návrhářka Kateřina Geislerová, návrhářka spodního prádla Tereza Vu a šperkařka Kateřina Sochorová v příjemném prostoru V Kotcích v centru Prahy nabídnou milovníkům módy a designu nejenom autorské aktuální kolekce, ale také prostor pro společné setkávání.

Slavnostní otevření, při kterém si hosté mohli vychutnat luxusní šampaňské G.H.Mumm, vodu z islandského ledovce Aqua Angels či kávu Nespresso, si nenechaly ujít ani slavné osobnosti jako modelka Simona Krainová, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová nebo malíř Kristián Kodet.

Simona Krainová

Simona Krainová

Tvoříme s radostí, vybíráme ty nejkrásnější a nejkvalitnější materiály a především hledáme tvary, které podtrhují ženskou krásu. Vnímáme módu jako vyjádření sebe sama a s potěšením pro klientky vytváříme příležitosti, kde se společně můžeme na chvilku zastavit a seznámit je s novými kolekcemi,“ popisují svůj společný počin designérky. Prohlédnout a vyzkoušet si nové kolekce, sjednat si osobní konzultaci či si jen přijít pohovořit s návrhářkami a načerpat inspiraci; showroom V Kotcích je díky své nezaměnitelné atmosféře skvělým místem pro ty, kdo hledají osobní přístup, originální design a kvalitní řemeslnou práci.

Kateřina Kaira Hrachovcová

Kateřina Kaira Hrachovcová

Showroom, fungující jako butik, je otevřený vždy každou středu od 11:00 do 19:00. Chybět zde nebudou pravidelné prodejní akce, jak jsou na ně klientky zvyklé. Během nich se mohou mimo jiné nechat např. nalíčit profesionálními make-up artisty, využít jejich poradenství nebo vyzkoušet nové produkty. Tematické události pak nabídnou speciální hosty, odborníky nebo tvorbu dalších designérů.

Showroom_V Kotcich_2

KATEŘINA GEISLEROVÁ  patří mezi unikáty na české návrhářské scéně. Jednak proto, že svůj obor vystudovala a nejprve se mu věnovala v srdci světové módy, Paříži, kde působí od svých 19 let, ale také proto, že vytváří neobyčejně osobité kolekce s hlubokým příběhem. Ten se promítá nejen v kvalitě materiálu, zpracování a perfektními střihy, ale především v nadčasovém stylu nonšalantní elegance. Její tvorba je velmi sofistikovaná a ženská. Látky vrství přímo na krejčovské panně a díky tomu si modely zachovávají svou lehkost, pohyb a nezaměnitelný vzhled.

Showroom_V Kotcich_3

Značku spodního prádla TEREZA VU charakterizuje noblesa a elegance.  Za vizuálním minimalistickým dojmem se skrývá složitá konstrukce, dokonalá geometrie a preciznost řemeslného zpracování.  Pokud jde o materiály, pracuje převážně s francouzskou krajkou, hedvábím, tylem a meshem.  Značka je určena ženám, které znají a mají svůj styl, ženám, které chtějí dokázat svoji jedinečnost a které dobře vědí, jak a čím na sebe mohou upoutat pozornost. Veškeré modely jsou zpracovávány na míru.

Showroom_V Kotcich

Šperky designérky KATEŘINY SOCHOROVÉ jsou jedinečné díky přírodním polodrahokamům, které jsou v nich zakomponovány. Tyto kameny již na první pohled zaujmou svou krásou, kromě toho mají ještě skryté poselství – svým nositelkám zprostředkovávají životní sílu, energii i léčivé účinky, které se v nich ukrývají. Šperk, který nakonec vznikne, je jedinečný a perfektně se hodí k současné moderní ženě, který se ráda zdobí, ale zároveň touží po věcech s hlubším smyslem.

Showroom_V Kotcich_5

Foto: Archiv