Další dítko slavných vstoupilo do světa módy

/ Redakce

Asi nejostřeji sledovanými dětmi na světě jsou následníci britského trůnu, ale ani děti celebrit nezůstávají pozadu. Po Harper Seven Beckham je často v hledáčku fotografů i dcera slavné zpěvačky Beyoncé a jejího muže Jay-Z Blue Ivy.

Matka Blue Ivy dělá co může, aby svět její dceru obdivoval. Beyoncé s pravidelností sdílí fotky malé Blue na všech sociálních sítí včetně vlastní webové stránky. Z fotografií je patrné, že Blue Ivy je holčička jako každá jiná, která má ráda růžovou, ráda se zdobí šperky dospělých nebo atakuje malovátka své mámy.

aa

S Beyoncé ráda pózuje a v šatech Gucci jim to mimořádně sedlo. Gucci je značka, do které Beyoncé svou dceru velmi ráda obléká. Není divu, že se v komentářích pod příspěvky objevují prosby, aby Alessandro Michele (kreativní ředitel Gucci) oslovil pro další reklamní spolupráci právě čtyřletou dceru slavného hudebního páru. Uvidíme, jestli se Blue Ivy zařadí mezi dítka celebrit, které září v reklamních kampaních.

gucci

blue ivy

Jisté je jedno, Blue Ivy je roztomilá malá holčička, která si umí získat srdce fanoušků svých rodičů a nejen těch. Rozhodně po rodičích podědila i extrovertní povahu a chuť se předvést. V kostýmu Michaela Jacksona byla doslova k sežrání.

Halloween 2014

jay z

blue

qqq

Foto: Beyoncé.com