Dámská podzimní kolekce PIETRO FILIPI

/ Redakce

Česká značka Pietro Filipi představila a uvedla na trh dámskou podzimní a zimní kolekci.

Ta je inspirována 70. léty. Oblíbenému retro stylu vládnou zemité barvy – vínová, zrzavá, tmavě modrá, petrolejová. Příjemný kontrast těmto ryze podzimním barvám nabízí žlutý kabátek, svěží „London spirit“. Ten v každém případě ponurý nádech za okny značně rozsvítí. Nové kolekci PIETRO FILIPI dominují pohodlné volné siluety, trendy dlouhé sukně lichotící postavě a módní kostýmy bez kabátu. Výrazné dezény s nejrůznějšími potisky spolehlivě rozjasní i rychle se stmívající dny.

PIETRO FILIPI pokračuje v prezentaci atraktivních novinek a bonusů pro své zákaznice a zákazníky – nejnovějším dárkem je minikolekce Pronto, která je, na rozdíl od klasické kolekce připravované s ročním předstihem, dodělávaná v průběhu sezony, takže odráží nejaktuálnější světové trendy. Jde o „must haves“ dané sezony, jako jsou pyžamové kalhoty, květinové potisky, retro dezény a podobně.

Nadčasová móda PIETRO FILIPI mistrovsky spojuje vyspělý módní look, sofistikovanost a osobitost. K úspěchu u náročné klientely ji předurčuje také použití výhradně kvalitních materiálů a tradičně vysoká úroveň zpracování. A to splňuje i tato úžasná kolekce, která je již nyní v prodeji.

 

0 Comments

Leave a Comment