Dárečky od Dermacolu

Že se blíží Vánoce poznáte i podle dárkových balíčků a sad kosmetických značek. Jednou z nich je i Dermacol, jejichž dárkové balíčky najdete v různých kombinacích.

Česká značka Dermacol si pro vás letos připravila své nejoblíbenější produkty v dárkových sadách, které povětšinou zdobí tvář Taťány Kuchařové, tváře Dermacolu.

Základní klasikou je balíček kosmetiky s mandlovým olejem NATURAL, ve kterém se skrývá denní i noční krém a krém na ruce. Elegantní taštička BOTOCELL zas obsahuje liftingový krém na den i noc, krém na oči a rty a pleťovou masku. Taštička LIFT & MATT skrývá dva bojovníky proti vráskám – denní a noční krém se zmatňujícím účinkem. Taštička s kosmetikou GOLD ELIXIR potěší omlazující remodelační péčí s kaviárem v denním i nočním krému a pleťové masce každou ženu po padesátce.

DERMACOL_Vanocni balicek Lift Matt DERMACOL_Vanocni balicek Gold Elixir

Kdo podlehl kouzlu aromaterapie, toho potěší vánoční balíčky s tělovou kosmetikou. Dermacol balíčky z řady AROMA RITUAL s harmonizující vůní belgické čokolády a pomeranče (sprchový gel a tělový scrub), povzbuzující vůní černé třešně (sprchový gel a tělové mléko), antistresovou vůní hroznů s limetkou (sprchový gel, tělové mléko a krém na ruce) nebo s osvěžujícím vodním melounem (sprchový gel a tělové mléko). Radost určitě uděláte i balíčkem zpevňující péče ENJA.

DERMACOL_Vanocni balicek Aroma Ritual_vodni meloun DERMACOL_Vanocni balicek Aroma Ritual_hrozny s limetkou DERMACOL_Vanocni balicek Enja DERMACOL_Vanocni balicek Aroma Ritual_belgicka cokolada

 

Foto: Archiv značky